آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ , Tuesday 19 October 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 114182
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ اردیبهشت, ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۰
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  فرماندار محمودآباد:

  به دنبال ارتقاء کمی و کیفی طرحهای دریا هستیم

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/علیرضا شریعت فرماندار محمودآباد گفت: پیشگیری از بروز تلفات انسانی، ترویج و گسترش فرهنگ عفاف و حجاب، ارائه خدمات مناسب رفاهی و بهداشتی برای گردشگران، ارتقاء کمی و کیفی طرح سالم سازی دریا از مهمترین رویکرد فعالیت های ستاد ساماندهی دریا در سالجاری خواهد بود. ‎
  رئیس ستاد ساماندهی سواحل شهرستان محمودآباد دریا را هم فرصت و هم سرمایه دانست و تاکید کرد: اگر برنامه مشخصی برای ساماندهی طرح های دریا و تامین زیر ساختهای مورد نیاز مسافران در ساحل را نداشته باشیم این فرصت تبدیل به تهدید خواهد شد.
  فرماندار محمودآباد بازگشایی فعالیت های طرح های دریا در سال جدید را متناسب با پروتکل های بهداشتی و مدیریت شیوع کرونا برابر مصوبات ستاد استانی و ملّی مقابله با ویروس کرونا دانست.
  شریعت با اشاره به آغاز فصل گرما و پیش بینی حضور گردشگران و تعطیلات پیش رو در ایام خرداد ماه سالجاری گفت: باید هر چه سریعتر فعالیت های دبیرخانه ستاد ساماندهی سواحل و متناسب با آن کمیته های نه گانه فعال شود.
  وی گفت: با اقدامات موثری که در تابستان سال گذشته در راستای ساماندهی سواحل شهرستان و کنترل میزان غریق و همچنین افزایش نسبی امکانات در راستای جلب رضایت عمومی و حفظ امنیت اجتماعی صورت گرفت ، تلاش می شود تا با تجربیات بدست آمده زمینه های خدمات بهتر به گردشگران نیز در سالجاری فراهم شود.
  شریعت افزود: اجرای برنامه های فرهنگی و اجتماعی در راستای صیانت از حقوق و امنیت اجتماعی، ایجاد تاسیسات زیربنایی برای رفاه گردشگران ساحلی، ارائه خدمات مطلوب و تامین امنیت جانی و حفظ سلامت عمومی از مهمترین برنامه هایی است که در برنامه های امسال این ستاد به آن توجه شده است.

  برچسب ها :

  نظرات