آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ , Tuesday 19 October 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 114125
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ اردیبهشت, ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۳
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  کارگروه سلامت اداری در دستگاه‌ها ایجاد شود

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ محمد آزاد ظهر امروز در اولین جلسه شورای اداری سال جدید شهرستان رامسر که در سالن ورزشی اردوگاه شهید چمران برگزار شد اظهار کرد: پروژه فرودگاه شهرستان، پروژه پردیس بین‌الملل، تاسیس بخشداری جدید بخش دالیخانی، مجتمع فرهنگی امین در کتالم و حوزه‌های مختلف دیگر از جمله برنامه‌های بزرگی بودند که در سال گذشته انجام شد و همه نتیجه تلاش مسئولان بود که برای سال جاری نیز باید برنامه‌ریزی کرده و ارائه دهید.

  وی به ایام مختلف در ماه اردیبهشت اشاره و اظهار کرد: با توجه به اینکه از اسفند ماه درگیر ویروس کرونا هستیم و  اقدامات مختلف، موثر و پیشگیرانه‌ای در این راستا انجام شد و با تلاش‌های دستگاه‌ها، سازمان‌ها و پزشکان و پرستاران دستاورد‌های خوبی داشتیم که از همه تشکر ویژه داریم.

  فرماندار رامسر با تاکید بر حفظ این وضعیت که بسیار مهم است، تصریح کرد: وظیفه همه مسئولان و مردم است که با رعایت همه پروتکل‌ها به وضعیت سابقی که پس از تلاش‌های شبانه روزی از ان خارج شدیم بازنگردیم که تیم بازرسی را نیز دوباره به طور جدی فعال کردیم.

  وی در ادامه به پروژه‌های انجام پروژه‌های بزرگ انجام شده در سال رونق تولید اشاره کرد و افزود: در سال گذشته ۱۷ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان تسهیلات از طرف دولت برای شهرستان رامسر اتخاذ داده شد و با تلاش‌های فراوان شهرستان توانست اقدامات خوبی را انجام دهد و در سال ۹۹ نیز که توسط مقام معظم رهبری سال جهش تولید نامگذاری شده بسیار بیشتر و متفاوت باید کار کنیم تا شعار سال اجرایی شده و همچنین رویکرد ادارات براساس جهش تولید باشد.

  آزاد با تاکید بر اینکه کارگروه سلامت اداری در دستگاه‌ها ایجاد شود، خاطر‌نشان کرد: توجه و اولویت خود را بر ارباب رجوع قرار داده و در این موضوع حساسیت لازم را داشته و نسبت به بیت‌المال و حوزه‌های مختلف حساس باشید.

  وی با اشاره به اینکه مسئولان باید به جوانان توجه ویژه داشته و از نظرات آنها بهره‌مند شوند، از آماده‌سازی خانه جوان شهرستان رامسر خبر داد که در هفته‌های آینده مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

  حجت الاسلام حسین تقی‌پور امام جمعه رامسر نیز ضمن تبریک گرامیداشت هفته معلم و با اشاره به اینکه گاهی انسانها غرق در نعمت هستند و قدر آن را نمی‌دانند، گفت: با توجه به داشتن متوفی در هفته اخیر بر اثر ویروس کرونا باید به طور فردی رعایت کردن نکات بهداشتی را جدی بگیریم و همچنین گردشگران باید کنترل شوند و سفر را به زمان دیگری موکول کنند تا اینگونه در صعود مرحله دوم شیوع بیماری کرونا قرار نگیریم.

  برچسب ها :

  نظرات