آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ , Tuesday 19 October 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 114084
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۷
 • شما اینجا هستید :فرهنگی > فضای مجازی
 •   

  استقبال گسترده رسانه‌ها از پویش «خبرنگاران همدل»

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ مسعود بصیری با اشاره به اهمیت جایگاه جامعه خبری کشور گفت: خبرنگاران و اصحاب رسانه همواره در تمام شرایط چه در زمان جنگ، چه در زمان حوادث غیرمترقبه و حالا هم در زمان شیوع ویروس کرونا در خط مقدم قرار دارند و همواره در راه اطلاع‌رسانی صحیح به مردم ایثار و فداکاری می‌کنند.

  وی با بیان اینکه خبرنگاران مانند سنگرسازان بی‌سنگر دوران دفاع مقدس هستند، تصریح کرد: خبرنگاران طی این مدت علاوه بر کرونا با ویروس شایعه‌سازی رسانه‌های معاند نیز مقابله کردند و رسالت خود را با انتقال اخبار در این زمینه به درستی ایفا کردند.

  مسئول سازمان بسیج رسانه با بیان اینکه خبرنگاران با دقت و ظرافت پیام‌های آموزشی و بهداشتی را به جامعه انتقال دادند و توانستند بخشی زیادی از بار سیستم درمانی کشور را کاهش دهند، خاطرنشان کرد: اصحاب رسانه در عین اینکه با القای امید از بحران‌آفرینی این بیماری در جامعه جلوگیری کردند مانع بی‌تفاوتی مردم به کرونا نیز بودند و تمام این امور با وجود هجمه رسانه‌های معاند صورت گرفت.

  وی با بیان اینکه رزمایش «کمک مؤمنانه» جلوه‌‌ای از همدلی و همراهی مردم است، گفت: حالا نیز خبرنگاران در این راستا با ایجاد پویش «خبرنگاران همدل» بار دیگر به یاری هم‌وطنان خود می‌روند و با اهدای بخشی از درآمد خود به اقشار آسیب‌دیده و کم‌درآمد بار دیگر در خط مقدم همیاری و کمک‌رسانی به همنوعان خود قرار می‌گیرند.

  بصیری در پایان با بیان اینکه تاکنون استقبال گسترده‌ای از این پویش صورت گرفته است، متذکر شد: رسانه‌های تأثیرگذار کشور مانند خبرگزاری فارس، تسنیم، مهر، ایسنا، آنا، شرق، وطن امروز، جوان، فرهیختگان، رسالت،  صبح نو، عصر ایرانیان، جام جم، ابتکار، آفتاب یزد، فرارو، الف، انصاف‌نیوز و تابناک، عصر ایران، جماران، دانا و همچنین بسیاری از رسانه‌های محلی در استان‌ها از این پویش حمایت کرده و به آن پیوسته‌اند.

  برچسب ها :

  نظرات