آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۶ آبان ۱۴۰۰ , Thursday 28 October 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 114018
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ اردیبهشت, ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۸
 • شما اینجا هستید :اخبار استان > سیاسی
 •   

  دشمن در شرایط کرونایی به‌دنبال کمرنگ کردن کارکرد دینی است

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ آیت الله محمد باقر محمدی لائینی عصر امروز در دیدار با مجمع جهادگران استان، اظهار کرد: حمایت همه‌جانبه مسؤولان استانی و دستگاه‌ها نسبت به گروه‌های جهادی ضرورت دارد، گروه‌های جهادی دارای انگیزه دینی هستند و بر این اساس مسؤولان باید در راستای تقویت انگیزه دینی این گروه‌های ارزشمند، حمایت قاطع داشته باشند.

  وی افزود: با توجه به شعار امسال، جهش تولید  رویش عظیم برای توسعه اقتصادی کشور و استان خواهد بود و این شعار باید از سوی همه مسؤولان در کنار گروه‌های جهادی به صورت مبنایی اجرا شود تا به رشد اقتصادی برسیم که این امر نیازمند پویایی  مدیریت جهادی و مدیریت استشهادی است.

  نماینده ولی فقیه در مازندران تصریح کرد: جهادگران و گروه‌های جوانان جهادی برای رسیدن به نتایج عالی در همه عرصه‌ها بویژه حوزه‌های علمی، صنعتی گردشگری، اشتغال، بانک‌ها ارزیابی دقیق و اصولی و تخصصی برای مجموعه استان داشته باشند که در این راستا مسؤولان استانی باید در ساختارمند سازی و تخصصی‌تر شدن این گروه‌ها حمایت همه‌جانبه کنند.

  این مسؤول عنوان کرد: کمرنگ کردن کارکرد دینی در  شرایط کرونایی از سوی دشمنان و معاندان اسلام نوعی جنگ فرهنگی و دینی است، این در حالی است که در ایران اسلامی دین در خدمت سلامت مردم  قرار گرفت و مساجد، حسینیه‌ها و همه ظرفیت‌های دینی به کارگاه‌های مختلف در مبارزه با کرونا قرار گرفتند.

  محمدی بر صیانت از جهاد از سوی گروه‌های جهادی تاکید کرد و اضافه کرد: واژه جهاد دارای منزلت و جایگاه رفیعی در پیشگاه خدا و مردم دارد پس باید در حوزه جهاد، جهاد عملی به مفهوم واقعی داشته باشند.

  به گزارش فارس در این دیدار سرهنگ اقبال پور رئیس سازمان بسیج سازندگی استان گزارشی از عملکرد این دستگاه در سال ۹۸ و اقدامات شرایط کرونا ای ارائه دادند.

  برچسب ها :

  نظرات