آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰ , Monday 25 October 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 113983
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۸
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار استان
 •   

  تحقق پلیس هوشمند و مبارزه با مفاسد اقتصادی اولویت پلیس مازندران در سال ۹۹

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ علی دستور در مراسم تودیع فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه و معارفه سرپرست انتظامی شهرستان سوادکوه با بیان اینکه مردم ما بهتر از کشورهای مدعی ثروت و دانش با کرونا برخورد کردند که دلایل مختلفی دارد؛ از تلاش و مجاهدت ایثارگرایانه همکاران انتظامی و بسیجیان و مردم در کنار حافظان سلامت تقدیر کرد.

  وی با بیان اینکه همه در قرارگاه مبارزه با کرونا تلاش کردند، خاطر نشان کرد: وجود تفکر بسیجی در بین مردم باعث شد تا حوادثی مانند یورش به فروشگاه‌ها در سایر کشور‌ها را نداشتیم.

  معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی مازندران اولویت‌های سال ۱۳۹۹ انتظامی استان را ارتقای معرفت دینی و انقلابی، روحیه انقلابی و جهادی تفکر بسیجی و صیانت از ارزش‌ها، مبارزه پیوسته و مؤثر با جرایم خشن و مبارزه با اراذل و اوباش و سرقت، کاهش جانباختگان ترافیکی و تحقق پلیس هوشمند و مبارزه با مفاسد اقتصادی برشمرد.

  وی با معرفی عبدالله اکبری به عنوان سرپرست انتظامی سوادکوه گفت: مهدی خادمی در سال ۱۳۹۸ فرمانده نمونه استان معرفی شدند و مدت فرماندهی شهرستان‌های ما ۳ ساله است ولی فرمانده سابق انتظامی سوادکوه به دلیل توانمندی خود، ۵ سال در این شهرستان ماندگار شده است.

  معاون هماهنگ‌کننده فرماندهی انتظامی استان مازندران  به اثبات توانمندی و شایستگی فرمانده جدید انتظامی سوادکوه اشاره و او را مسؤولیت پذیر، دارای دانش و انگیزه توصیف کرد.

  وی با اشاره به لزوم توانمندی در کنار تعامل با شهرستان و آینده‌گری و نظام‎‌مند کردن امور به تلاش برای پلیس اخلاق‌مدار، پاسخ‌گو، قانون‌مدار و منضبط بیش از گذشته خبر داد و گفت: پلیس در مقابله با کرونا بر خلاف در خانه‌ماندن عمومی به صورت شبانه‌روزی در خدمت مردم بودند.

  * افزایش ضریب امنیت در سوادکوه

  فرماندار سوادکوه با بیان اینکه سوادکوه یکی از شهرستان‌های امن استان مازندران است و در اغلب شاخص‌های امنیت سالانه وضعیت خوبی داریم، گفت: دلایل افزایش ضریب امنیت در سوادکوه به دلیل انسجام اجتماعی، ساختار فرهنگی، ایمان و اعتقاد مردم، کنترل درونی شامل باورها و خود‌کنترلی مردم در سوادکوه بیشتر از کنترل بیرونی است.

  سعید یزدانی با بیان اینکه ۸۰۰ کیلومتر محور اصلی و فرعی در سوادکوه داریم و تا ۳ برابر موجود جمعیت مهاجر در برخی مواقع داریم، افزود: سوادکوه با توجه به ویژگی‌های سرزمینی می‌تواند بهشت خلافکاران باشیم ولی شهرستان امنی است و حاکمیت پلیس با اخلاق و با دانش و آگاه و باوجدان‌کاری که در کاهش آسیب‌ها دخالت دارد را در شهرستان داریم و به فرماندار و مردم قائم‌شهر تبریک می‌گوییم که سرباز آگاه، با دانش و خدمتگزار را تقدیم می‌کنیم.

  * امنیت از ارکان اصلی کشور

  سرپرست انتظامی جدید شهرستان سوادکوه با تقدیر از فرماندهی انتظامی استان به دلیل اعتماد به وی با بیان اینکه پاسداری و دفاع از کشور یک شغل نیست بلکه عشق است، گفت: نیروی انتظامی در سال‌های اخیر فعالیت‌های فزاینده به مقتضیات زمان و حوادث غیرمترقبه را انجام داده است و تبدیل تهدید به فرصت و خلاقیت را نشان داد.

  وی با بیان اینکه امنیت به فرموده مقام معظم رهبری مقدمه پیشرفت است، گفت: با اهتمام به منویات مقام معظم رهبری همه سعی و تلاش را برای برقراری امنیت با تعامل و همدلی و وفاق و استفاده از توانمندی‌های شهرستان انجام وظیفه خواهم کرد.

  در پایان این مراسم از خدمات ۵ ساله مهدی خادمی فرمانده انتظامی شهرستان قدردانی و عبدالله اکبری به عنوان سرپرست انتظامی سوادکوه معرفی شده است. قرار است؛ مهدی خادمی به عنوان فرمانده انتظامی شهرستان قائم‌شهر معرفی شود.

  برچسب ها :

  نظرات