آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۶ آبان ۱۴۰۰ , Thursday 28 October 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 113961
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۲
 • شما اینجا هستید :فرهنگی > فضای مجازی
 •   

  فصل سوم «بچه مهندس» پاسخگوی هر سلیقه‌ای است/ سریال رمضانی ۱۴۰۰ دقیقه‌ای روی آنتن شبکه دو

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ سریال «بچه‌ مهندس» به کارگردانی علی غفاری است؛ سری اول این مجموعه در ماه رمضان دو سال پیش روی آنتن تلویزیون رفت. پس از استقبال مخاطب و رضایت مدیران سیما، سری‌های بعدی این مجموعه هم ساخته شد.

  این شب‌ها فاز سوم این سریال با تداوم همان قصه قبلی روی آنتن شبکه دو است و در فصل سوم و در کنار روزبه حصاری بازیگر نقش «جوادی» و شخصیت اصلی داستان، بازیگران دیگری همچون فرهاد قائمیان، ثریا قاسمی، کامران تفتی و اتابک نادری حضور دارند.

  فصل سوم جوابگوی هر سلیقه‌ای خواهد بود/ فصل سوم در 1400 دقیقه روی آنتن می رود

  سعید سعدی تهیه‌کننده «بچه مهندس»،درباره فصل سوم این سریال، گفت: داستان، فیلمنامه، تعدد لوکیشن و کاراکتر‌های متفاوت و متنوع فصل سوم بچه مهندس، نشان‌دهنده جاذبه عجیب و غریبی است که می‌تواند بیننده را پای تلویزیون بنشاند.

  وی ادامه داد: به نظرمن این سریال هم فضای شاد دارد و هم تراژدی و به عبارتی جوابگوی هر سلیقه‌ای است. سعی کرده‌ایم مخاطب با تماشای فصل سوم، هم نکات آموزنده را دریافت کند و هم به تنوع ساخت سریال پی ببرد. تلاش کردیم مخاطب در فصل سوم نیز با سریال بچه مهندس ارتباط برقرار کند و قصه به گونه ای بیان شود که با توجه به جذابیت هایی که دارد، مخاطب سریال را دنبال کند.

  فصل سوم جوابگوی هر سلیقه‌ای خواهد بود/ فصل سوم در 1400 دقیقه روی آنتن می رود

  سعدی درباره لوکیشن های متعدد فصل سوم این مجموعه هم اظهار کرد: فاز سوم سریال «بچه مهندس» لوکیشن‌های متفرقه و متنوعی داشت؛ حدود ۱۴۶ لوکیشن را برای تصویربرداری سریال تجربه کردیم و جابه‌جایی‌ها زمان بر بود. حدود ۸ ماه تصویربرداری کار طول کشید و به دلیل تعهد زمانی که به سازمان صدا و سیما داشتیم، با سه دوربین کار تصویربرداری را پیش بردیم. در نهایت با حدود ۱۴۰۰ دقیقه سریال کار را به پایان بردیم.

  تهیه‌کننده سریال «بچه مهندس» در پایان در خصوص ترکیب بازیگران فصل سوم این مجموعه عنوان کرد: بازیگران این سریال در دو سطح انتخاب شدند؛ یک‌سری ار آنها بازیگر حرفه‌ای هستند که برای مخاطبان شناخته شده‌اند و یک‌سری هم بازیگر جوان و تازه کاری هستند که معرفی می‌شوند.

  برچسب ها :

  نظرات