آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۶ آبان ۱۴۰۰ , Thursday 28 October 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 113904
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ اردیبهشت, ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۳
 • شما اینجا هستید :فرهنگی > فضای مجازی
 •   

  عمو پورنگ با «بچه محل» به شبکه دو آمد

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ «بچه محل» به تهیه‌کنندگی مسلم آقاجانزاده و کارگردانی احمد درویشعلی‌پور و نویسندگی محمد درویشعلی‌پور قرار بود از ابتدای نوروز ۹۹ روی آنتن برود که به دلیل شیوع ویروس کرونا و تعویق در فیلمبرداری، پخش آن به این روز‌ها موکول شد.

  این مجموعه تلویزیونی هر روز ساعت ۱۸:۳۰ با اجرای داریوش فرضیایی «عمو پورنگ» روی آنتن شبکه دو خواهد رفت و چهره‌های مطرح سینما و تلویزیون و بازیگران شناخته شده کمدی در آن به ایفای نقش می‌پردازند و در واقع فضایی شاد، متفاوت و همچنین سالم را برای کودکانی که این روز‌ها در خانه قرنطینه هستند، فراهم می‌کند.

  عمو پورنگ با «بچه محل» به شبکه دو آمد

  «بچه محل» در قالب یک مجموعه نمایشی، ماجرا‌های جذاب و آموزنده‌ای را برای کودکان در نظر گرفته است و تلاش شده تا برخلاف تصور‌ها با شناخت سلیقه و نیاز‌ها و جلوگیری از آسیب‌هایی که کودکان را تهدید می‌کند، برنامه‌ای شایسته آنها تولید شود.

  داریوش فرضیایى، کمند امیر سلیمانى، نعیمه نظام دوست، نادر سلیمانى، رامین ناصر نصیر، فرهاد بشارتى، آرش میر احمدى، امیر سهیلى، ابراهیم شفیعى، سوسن پرور، ایمان صفا و امیر محمد متقیان، با هنرمندى سروش جمشیدى، بازیگران این مجموعه هستند.

  عمو پورنگ با «بچه محل» به شبکه دو آمد

  در خلاصه ماجرا‌های این مجموعه آمده است: سه ماه پس از شکست کرونا اهالی محله آرام‌آرام به زندگی عادی خود برگشته‌اند، اما تاثیرات کرونا هنوز در رفتار اجتماعی آنها نمایان است.

  داداش جان مرد اسباب بازی فروش که به تازگی به محله نقل مکان کرده، از حامیان سرسخت محیط زیست است. او به اتفاق عمو پورنگ تلاش دارند تا همه اهالی محله را تبدیل به حافظان محیط زیست کنند. آن‌ها در تلاشند تا پویش همیاران محیط زیست را به کمک بچه‌ها راه اندازی کنند.

  عمو پورنگ با «بچه محل» به شبکه دو آمد

  اسامی عوامل این مجموعه عبارتند از تهیه کننده: مسلم آقاجانزاده، کارگردان: احمد درویشعلى‌پور، نویسنده: محمد درویشعلى‌پور، مجرى طرح: محمد حسین خلیفه، مدیر تصویر بردارى:محمود صالحى، مدیر صدا بردارى: بهروز عابدینى، تدوین: امید شهلایى، جلوه هاى ویژه تصویرى: على زارع، طراح گریم: شهرام خلج، طراح صحنه و لباس: سحر گوران، طراح دکور: ارغوان شیبانى، آهنگساز: مهرداد نصرتى، مدیر تولید: على رحیم زاده، عکاس:نازلى هروى.

  برچسب ها :

  نظرات