آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۶ آبان ۱۴۰۰ , Thursday 28 October 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 113875
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ اردیبهشت, ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۳
 • شما اینجا هستید :فضای مجازی
 •   

  علیخانی با دعوت رامبد جوان به پویش «ایران همدل» پیوست

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ احسان علیخانی مجری و تهیه کننده ویژه برنامه تلویزیونی «ماه عسل» و «عصرجدید» که پیش از این در بحران‌های کشور چون سیل و زلزله و …. با جمع آوری کمک‌های مردمی در خدمت هموطنان آسیب‌دیده بود، این‌بار هم با شیوع ویروس کرونا و ضربه اقتصادی به برخی از خانواده‌های کم‌درآمد، علیخانی نیز به دعوت رامبد جوان به پویش «ایران همدل» پیوست.

  این مجری برنامه‌های تلویزیونی، با انتشار تصویری گرافیکی از پویش «ایران همدل» در صفحه اینستاگرامی خود نوشت:

  “سلام رفقا

  رامبد عزیز من رو به پویش ایران همدل دعوت کرده، ٢ تا نکته بگم که حال خودم و رفقام خوب بشه.

  ۱-به لطف و معرفت شما رفقا و مردم عزیز، مخاطبین عصر جدید از اول نوروز تا این لحظه نزدیک ١٧٠ هزار تا بسته ارزاق به نقاط محروم، تهران، قم، مازندران، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، کرمان، هرمزگان، همدان، فارس، أصفهان و خانواده ١٠ هزار زندانی ارسال شده که گزارش‌های این همدلی مبارک بزودی در قالب گزارش تصویری پخش خواهد شد، انشالله ٣٠ هزار بسته دیگه در حال بسته بندیه و در هفته اول ماه مبارک رمضان توزیع خواهد شد که برسیم به رکورد تهیه ٢٠٠ هزار بسته ارزاق مردمی برای هموطنان بی بضاعت در یک برنامه تلویزیونی با محبت و عشق تماشاگران عصر جدید.

  کلی انسان با شرف شبانه روز با عشق در تمام این ایام کار کردند برای تهیه، بسته بندی، ارسال و توزیع بسته‌ها که من دست تک تکشونو میبوسم.

  ۲- خودم حتما شخصا ۵٠ تبلت دانش آموزی، مدل ساده و کار راه انداز، هدیه میکنم به ۵٠ دانش اموز که هیچ وسیله‌ای برای ارتباط اینترنتی جهت آموزش درسهاشون در مناطق محروم ندارن. مخلصیم. دل تنگم/ ماه مبارک رمضان مبارک”

  علیخانی بادعوت رامبد جوان به پویش «ایران همدل» پیوست

  برچسب ها :

  نظرات