آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۶ آبان ۱۴۰۰ , Thursday 28 October 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 113874
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ اردیبهشت, ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۷
 • شما اینجا هستید :فضای مجازی
 •   

  فیلمنامه‌ای که به دست مدیری نرسید!/ واکنش مهران احمدی به انتقادهای اخیر از بازیگران

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ شب گذشته مهران مدیری در برنامه دورهمی، میزبان مهران احمدی بازیگر سریال پایتخت بود.

  احمدی درباره فعالیت خود در عرصه کارگردانی سینما گفت: ساخت فیلم «مصادره» اولین کار من بود. فیلم «سگ‌بند» را هم سال گذشته ساختم که امیر جعفری و بهرام افشاری در آن بازی کردند. البته سبک و سیاق آن با مصادره متفاوت است و مردمی‌تر است.

  مدیری در ادامه صحبت‌های احمدی اظهار کرد: من جنس بازی شما را خیلی دوست دارم؛ علاقه دارم در کاری با هم همبازی باشیم.

  احمدی هم گفت: نمی‌دانم فیلمنامه‌ای به دست شما رسید یا نه؛ اتفاقاً من می خواستم قبل از «سگ‌بند» فیلمی را بسازم که گفتم اگر آقای مدیری نباشند، من نمی‌توانم آن را کار کنم. قصه آدمی است که خواب می‌بیند یک نفر را کشته است؛ اما در بیداری به سراغش می‌آیند و می‌خواهند او را ببرند. حتی فیلم صحنه قتل او را هم داشتند. اسم فیلم هم مومشکی یا مو طلایی است! کدام را شما دوست دارید؟ (خنده)

  مدیری هم در پاسخ گفت: من تمایل دارم که همین فردا این فیلمنامه را بخوانم؛ اما فیلمنامه‌ای که می‌گویید به دست من نرسیده است. باید آدمی که فیلمنامه را به من نرسانده پیدا کنیم (خنده)

  در ادامه، احمدی درباره ازدواجش و دخترش باران بیان کرد: من ازدواج کردم و یک دختر به نام باران دارم. دوران عجیبی را با دخترم طی می‌کنم. خدا باید یار و یاور خانواده‌هایی باشد که نوجوان دارند. چراکه سختی‌های خاص خود را دارند، الان بچه را با خودش نمی‌توان تنها گذاشت (خنده)

  احمدی درباره روز‌های کرونایی هم گفت: به نظرم ظهور کرونا خیلی هم بد نبود؛ بالاخره باید اتفاقی می‌افتاد که دنیا را کمی متوقف کند. ما مدام در تکاپو بودیم و به نظر من این وقفه اتفاق خوبی بود. اما دلم واقعاً برای کسانی که روزمزد هستند، می‌تپد و امیدوارم همه بتوانیم در حد خودمان به آن‌ها کمک کنیم.

  این بازیگر همچنین در پاسخ به انتقادات اخیر از بازیگران گفت: خودِ من بعد از حدود ۳۰ کار یک خانه، ماشین و زندگی عادی دارم. این برای همه مردم اتفاق می‌افتد، اما این حرف که ما بازیگران آدم‌های پولداری هستیم، درست نیست. چرا برخی می‌خواهند بین مردم و هنرمندان فاصله بیندازند؟! در مجموع بازیگر‌هایی که در سینما و تلویزیون به صورت حرفه‌ای کار می‌کنند، بیش از ۷۰ نفر نیستند! می خواهید ما کلاً برویم؟! همه ما مشکل داریم. چه کسی گفته که ما هنرمندان الگوی جامعه‌ایم؟ چرا این اختلاف را بین ما و مردم می‌اندازید. من پست می‌گذارم و راجع به بهار می‌گویم، کامنت می گذارند که تو برو مالیاتت را بده! من همین جا و از این تریبون اعلام می‌کنم که ما هم مالیات می‌دهیم.

  برچسب ها :

  نظرات