آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰ , Monday 25 October 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 113856
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ اردیبهشت, ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۱
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  آغاز رزمایش کمک مومنانه نیروی دریایی سپاه

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ به نقل از سپاه نیوز؛ تعداد ۱۰ هزار بسته معیشتی توسط رزمندگان و فرماندهان  نیروی دریایی سپاه تهیه و در دو مرحله تا پایان ماه مبارک رمضان در بین نیازمندان شهرهای محل استقرار این نیرو توزیع خواهد شد.

  دریادار تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه در این مراسم  گفت: با فرمان مقام معظم رهبری(مد ظله العالی)  و دستور سرلشکر سلامی فرمانده محترم کل سپاه، رزمندگان و خیرین این نیرو  با برگزاری رزمایش مواسات و همدلی به ویژه در ایامی که کشور دچار بیماری ویروس منحوس کرونا است تعداد ۱۰ هزار بسته معیشتی را  تهیه و در بین نیازمندان شهرهای تهران، شیراز، رشت، ساری، چابهار، جاسک، بندرعباس، بندر لنگه، عسلویه، بوشهر و  ماهشهر توزیع خواهند نمود.

  وی افزود :از ابتدای شیوع ویروس کرونا،  خواهران  بیت الزهرای سراسر نیروی دریایی سپاه تلاش کردند نیازمندی  بهداشتی کارکنان بیمارستان ها وخانواده ها و بخشی از نیاز مردم شهرستانهای محل استقرار این نیرو را برطرف نمایند که به عنوان نمونه می توان به راه اندازی و برپایی کارگاه تولید ماسک در سراسر نیروی دریایی سپاه به شکل خودجوش  اشاره نمود.

  دریادارتنگسیری خاطر نشان کرد:بعد از فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مینی بر تشکیل رزمایش همدلی و مواسات  ، نیروی دریایی سپاه اقدام به تشکیل قرارگاه مرکزی رزمایش همدلی و کمک مومنانه در محل ستاد این نیرو در بندرعباس نمود که این قرارگاه درکشور  ۱۲زیر مجموعه و قرارگاه فرعی دارد  که این قرارگاه ها در استانهای هرمزگان ، بوشهر، خوزستان  ،فارس ، تهران ،گیلان ،مازندران ، سیستان و بلوچستان، خوزستان هرکدام یک قرارگاه مستقر گردیده است.

  وی افزود:مجموع کمک‌های نیروی دریایی سپاه تاکنون بالغ بر۸ هزار بسته معیشتی بوده و به حول و قوه الهی این بسته ها تا پایان ماه مبارک رمضان در دو مرحله به ۱۰هزار عدد خواهد رسید.

  وی در ادامه گفت: تمام تلاش رزمندگان و فرماندهان  این نیرو با تأسی از سیره ائمه معصومین (ع) حفظ شأن و کرامت نیازمندان است و همه عوامل، دقت لازم را در این امرخواهند داشت که البته  گزارش چنین اقداماتی  با هدف تشویق سایر افراد جامعه و کارکنان به این امر خیر و خداپسندانه است.

  دریادار تنگسیری در پایان اذعان کرد: در کنار مردم عزیز به خصوص محرومین جامعه هستیم و تمام تلاش خود را برای کمک و همکاری با آنها به کار خواهیم بست.

  برچسب ها :

  نظرات