آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰ , Monday 25 October 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 113845
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ اردیبهشت, ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۰
 • شما اینجا هستید :اقتصادی
 •   

  کندوان و هراز ۵ اردیبهشت یکطرفه می‌شود/ادامه محدودیت ترافیکی در آزادراه تهران- شمال

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ ایمان محرابی‌نیا درباره وضعیت ترافیک در جاده‌های کشور،‌اظهار داشت: در حال حاضر در اغلب محورای مواصلاتی ترافیک روان است.

  وی افزود: طبق اطلاعات دوربین‌های تصویری در حال حاضر تردد در محورهای کندوان، هراز، فیروزکوه،‌ منطقه یک آزادراه تهران- شمال و آزادراه قزوین- رشت در مسیر رفت و برگشت روان است.

  * باران در جاده‌های ۱۳ استان 

  مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت:‌دوربین‌های نظارت تصویری در حال حاضر بارش باران در برخی جاده‌های استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، کردستان، کرمانشاه، ایلام، زنجان، قزوین، تهران، البرز، گیلان، گلستان و مازندران نشان می‌دهد.

  * افزایش ترافیک راه‌ها 

  محرابی‌نیا بیان کرد: طبق اطلاعات ۲۲۹۴ دستگاه ترددشمار در شبانه‌روز گذشته کل تردد در جاده‌ها نسبت به روز قبل ۳٫۱ درصد افزایش داشت. در همین مدت بیشترین تردد بین ساعات ۱۷تا ۱۸ ثبت شد.

  * آزادراه کرج- تهران پرترافیک‌ترین جاده کشور 

  وی گفت: در شبانه‌روز گذشته آزادراه‌های کرج-تهران ،تهران- کرج و کرج- قزوین پرترافیک‌ترین جاده کشور بود.

  * انسداد ۱۳ جاده به دلیل نبود ایمنی و سیلاب 

  مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار داشت: در حال حاضر ۱۳ جاده به دلیل نبود ایمنی و سیلاب مسدود است که در این باره می‌توان به محورهایی نظیر قزوین- همدان، رودبار- قلعه‌گنج، رودبار- کهنوج، جاده خرم‌آباد- پلدختر، محورسروآباد-پاوه و منطقه ۴ آزادراه تهران- شمال اشاره کرد.

  محرابی‌نیا یادآور شد:‌منطقه یک آزادراه تهران- شمال هر روز از ساعت ۱۹ تا ۷ روز بعد به دلیل اجرای سامانه‌های مدیریت راه و پایش تصویری و سیستم‌های هوشمند تاسیسات تونل‌ها مسدود و مسیر جایگزین محورهای هراز، فیروزکوه و کندوان است.

  * هراز وکندوان فردا یکطرفه می‌شود

  وی اظهار داشت: تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ فردا پنجم اردیبهشت از کرج به مرزن‌آباد ممنوع است و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد خودرو از ساعت ۱۸ تا ۲۴ فردا از مرزن‌آباد به سمت کرج به صورت یکطرفه است.

  مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها ادامه داد:‌در محور هراز نیز تردد خودرو از ساعت ۱۷ تا ۲۴ روز آینده از رودهن به آمل ممنوع است و با اعلام ماموران پلیس راه تردد از ساعت ۱۹ تا ۲۴ فردا پنجم اردیبهشت از آبسک به سمت رودهن یکطرفه خواهد بود.

  محرابی‌نیا گفت: در محور کندوان تردد تریلر و کامیون و در محور هراز تردد تریلر کماکان ممنوع است.

  وی  ادامه داد: تردد کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ تا ۲۴ امروز و فردا در محور هراز ممنوع است.

  مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها افزود:‌تردد موتورسیکلت تا ساعت ۶ روز شنبه ۶ اردیبهشت در محورهای کندوان، فیروزکوه،‌هراز و جاده تهران- سمنان- مشهد و بالعکس ممنوع است.

  برچسب ها :

  نظرات