آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰ , Monday 25 October 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 113744
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ فروردین, ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۲
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  کارآمدی ارتش، مایه آرامش ملت است

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ در  آستانه فرارسیدن ۲۹ فروردین، روز ارتش جمهوری اسلامی، علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی با صدور  پیامی، ضمن تجلیل از رشادت ها و مجاهدت های دلاورمردان ارتش،  این روز را به ملت ایران و  همه ارتشیان ایران اسلامی تبریک گفت و از حماسه آفرینی های ارتش در هشت سال دفاع مقدس، تامین امنیت و آرامش مردم در دوران صلح و امدادرسانی های  مجاهدانه در حوادث طبیعی و  مقابله با شیوع کرونا قدردانی کرد. متن پیام به شرح ذیل است:

  بسم الله الرحمن الرحیم

  ۲۹ فروردین که مزین به نام پرافتخار ارتش و گرامیداشت آن است،  یادآور تجلیل از دلاورمردان  رشید و جان برکف  و مجاهدت های حماسی آنان در  سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی است.

  ارتش جمهوری اسلامی به  انقلاب بزرگ اسلامی  و ملتی تمدن ساز  تعلق دارد و خود  همواره در خدمت اهداف مردم و  انقلاب آرمانی آنان قرار داشته است‌. پیروزی های درخشان ارتش قهرمان جمهوری اسلامی  در سنگر های متعدد رزمی و عرصه‌های متنوع دفاعی  از جلوه‌های افتخار و عظمت ملت ایران و ثبات بخش امنیت و اقتدار  در مرزهای زمینی، دریایی و هوایی کشور است.

  ارتش جمهوری اسلامی  از  مظاهر و عناصر قدرت ملی است که با  تکیه بر رزمندگان و فرماندهان مومن و متدین و تقدیم ده ها هزار شهید در دوران دفاع مقدس، کارنامه ای ستودنی و به یاد ماندنی در پیش چشم ملت و آیندگان دارد.
  ارتشیان غیور و دلاور و مجموعه نیروهای مسلح کشور با تجلی عزت،  پایمردی،  صلابت و اراده استوار خویش همواره دسیسه های دشمنان و توطئه های  بداندیشان ملت را  با شکست و ناکامی  مواجه کرده‌اند و بی شک عزت  و اقتدار امروز  ایران  اسلامی،  مرهون مقاومت و ایثار  این  فرزندان برومند است.

  دلیر مردان ارتش سرافراز جمهوری اسلامی در دوران هشت سال  دفاع مقدس در مقابل تهاجم دشمن، با دانش، تجربه و فداکاری، سینه سپر  کردند  و در زمان صلح  با کارآمدی و آمادگی کامل، مایه‌ اطمینان و آرامش خاطر ملت شدند. امدادرسانی های ارتش و  دیگر نیروهای مسلح   به مردم در جریان حوادث طبیعی و  اخیرا درمقابله با  شیوع کرونا  حیاتی، اثربخش و گره گشای بسیاری از مشکلات  بوده است.؛ چرا  که این نیروهای مومن و فداکار  با  اعتقاد قلبی و با همه‌ وجود و امکاناتِ خود  به کمک مردم می شتابند.

  این‌جانب با تجلیل از  رشادت‌ها و ایثارگری های این غیورمردان ، روز ارتش جمهوری اسلامی را به   جمیع ارتشیان شجاع و با ایمان  تبریک عرض می نمایم و  توفیقات روزافزونشان را در تداوم دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی، امنیت و تمامیت ارضی  کشور  با پیروی از تدابیر فرماندهی معظم کل قوا و  هم افزایی با  دیگر نیروهای نظامی و انتظامی کشور از خداوند متعال  خواستارم.

  برچسب ها :

  نظرات