آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰ , Monday 25 October 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 113735
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ فروردین, ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۲
 • شما اینجا هستید :اخبار استان > سیاسی
 •   

  به صف شدن همه دستگاه‌های اجرایی برای برگزاری رزمایش مواسات در مازندران

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ آیت‌الله محمدباقر لائینی نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران عصر امروز طی جلسه هماهنگی قرارگاه مواسات در دفتر نمایندگی ولی فقیه مرکز مازندران، اظهار کرد: خوشایندتر از رزمایش مواسات وفاقی است که بین امامان جماعات و مسؤولان شهری و روستایی وجود دارد.

  وی افزود: سرکشی به همه شهرها در دستور کار قرار دارد، رزمایش مؤمنانه همه مردم و دستگاه‌های اجرایی را به صف کرده و وحدت بی‌نظری ایجاد کرد، هدف از این اقدام این است که به همه افرادی که طی شیوع ویروس کرونا  آسیب دیدند کمک شود.

  محمدی‌لائینی با اشاره به اینکه توجه به رزمایش مؤمنانه باید در اولویت کارها قرار بگیرد، تصریح کرد: باید همه یکپارچه به کمک مردم برویم، بهتر است خیریه‌هایی که در این بحث فعال دارند هماهنگ شوند.

  در ادامه احمد حسین‌زادگان، استاندار مازندران ضمن تقدیر از مدیریت نماینده ولی فقیه در مازندران در حمایت از بحث قرارگاه مواسات، گفت: مقرر شد با ویدئو کنفرانس بحث رزمایش مؤمنانه به همه ادارات که می‌توانند کمک کنند، ابلاغ شود.

  وی اضافه کرد: طبق تجربه مردم مازندرن همیشه پای کار بودند، از این رو قرار شد یک کمیته نظارت بر کمیته اجرایی داشته باشیم تا تذکرات توسط این کمیته به دستگاه‌هایی که کم کاری می‌کنند صورت بگیرد.

  حسین زادگان گفت: طی هماهنگی با فرماندهی سپاه برای تأمین نیروی انسانی از دستگاه‌های اجرایی و تعیین مأموریت و محیا کردن وسایل نقلیه برنامه‌ریزی شد، از رئیس کل دادگستری هم می‌توان با عنوان نماینده دستگاه قضایی کمک گرفت، از بنیاد مستضعفان و کمیته هم درخواست کمک کردیم.

  این مسؤول خاطرنشان کرد: دستگاه‌های اجرایی مکلف شدند تا مشکلات مردم را توسط سامانه تلفنی سامد (تلفنی) پیگیری کنند، مردم این توقع را از نظام دارند که در بحران به فکرشان باشد، باید حسابی متمرکز برای این موضوعات ایجاد شود تا مشکلی ایجاد نشود.

  برچسب ها :

  نظرات