آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۶ آبان ۱۴۰۰ , Thursday 28 October 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 113728
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ فروردین, ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۷
 • شما اینجا هستید :اخبار استان > اقتصادی
 •   

  کمک ۳۰۰ میلیون تومانی به ستاد مبارزه با کرونا چالوس

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ علیرضا عباس‌زاده در این‌باره اظهار کرد: از آغاز بحران کرونا بنیاد مستضعفان به صورت ملی به پشتیبانی و کمک به ستاد مبارزه با کرونا آمد و اقدامات خوبی با مشارکت شرکت‌های زیر مجموعه انجام داد و با توجه به ضرورت موضوع، شرکت عمران مسکن شمال در حوزه شهرستان چالوس نیز اقداماتی را انجام داده است.

  وی افزود: مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان به صورت نقدی از سوی شرکت عمران مسکن شمال به گروه‌های جهادی مبارزه با بیماری کرونا ویروس در شهرستان چالوس در بحث تهیه لوازم بهداشتی و ضد عفونی پرداخت شد.

  مدیرعامل شرکت عمران مسکن شمال تأکید کرد: با توجه به تشکیل قرارگاه رزمایش مواسات در راستای لبیک به فرمایش رهبر معظم انقلاب مبنی بر کمک به آسیب دیدگان جامعه، تعداد هزار بسته معیشتی هر کدام به ارزش ۲۰۰ هزار تومان توسط شرکت عمران مسکن شمال تهیه و در اختیار این قرارگاه در شهرستان چالوس قرار خواهد گرفت.

  وی عنوان کرد: به پاس زحمات کادر درمان و پرستاران نیز به صورت نمادین از تعدادی پرستاران شهرستان‌های مختلف استان مازندران با اهدای لوح سپاس و هدیه‌ای تقدیر شد و نیز از همسران پرستار پرسنل شرکت عمران مسکن شمال نیز قدردانی صورت گرفت.

  عباس‌زاده تصریح کرد: در اقدامی دیگر سه روز از حقوق کارکنان شرکت عمران مسکن شمال در ماه‌های فروردین، اردیبشهت و خرداد ۹۹ کسر و به ستاد مبارزه با کرونا شهرستان چالوس اهدا می‌شود.

  وی اظهار کرد: اقدامات فوق چه در بحث ملی و چه در بحث شهرستانی که به ستاد مبارزه با کرونا کمک و مساعدت شد در حالی بود که تمام پروژه‌های گردشگری و میزبانی از مسافران و پروژه‌های عمرانی مربوط به این شرکت تعطیل بوده است.

  مدیرعامل شرکت عمران و مسکن شمال گفت: برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا ویروس، مجموعه تفریحی توریستی نمک آبرود چالوس به عنوان بزرگ‌ترین مرکز گردشگری شمال کشور تا زمان خروج از این بحران تعطیل خواهد بود اما ضد عفونی کردن این شهرک و پروژه‌های این شرکت به صورت مستمر در حال انجام است.

  برچسب ها :

  نظرات