آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰ , Monday 25 October 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 113648
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ فروردین, ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۵
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > فرهنگی
 •   

  لزوم توجه مسؤولان به اقشار ضعیف در دوران کرونایی

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ خلیل صالحی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران اظهار کرد: ظهور منجی، یک موضوع مورد اتفاق در تمام ادیان الهی است که بیانگر اهمیت آن و توجه همه ادیان و فرق به این امر مهم است.

  وی افزود: یکی از حقایق بزرگ در شریعت اسلام، موضوع وجود مقدس حضرت ولی عصر (عج) و مفاهیم و مسائل اصلی و اصیل مربوط به آن حضرت نظیر؛ انتظار، علائم ظهور و خود ظهور است که متأسفانه در طول زمان مورد سوء استفاده‌های گوناگونی از قبیل ظهور مدعیان دروغین و غیره قرار گرفته است.

  صالحی تصریح کرد: تمسک به ولایت و تبعیت از ولی فقیه و رهبری جامعه اسلامی، بهترین راه مقابله با سوءاستفاده جریان‌هان انحرافی در مورد ظهورحضرت امام زمان (عج) درعصرکنونی است.

  این مسؤول به مسئله امام‌شناسی به عنوان اصلی‌ترین راه ماندگاری در مسیر حق و صراط مستقیم، تأکید کرد و گفت: روایات بسیاری از ائمه اطهار وجود دارد که اگر کسی امام زمان خود را نشناسد و به همان حال از دنیا برود، به مرگ جاهلیت مرده است.

  وی عنوان کرد: ظهور، یک پدیده سیال، انعطاف‌پذیر و مشروط است که هرگاه شروط آن حاصل شود، ظهور امام زمان(عج) نیز واقع خواهد شد و مهمترین شرط آن، آمادگی و بلوغ فکری مردم برای این مهم است.

  صالحی با بیان اینکه کشور ما نیز امروز همانند سایر نقاط جهان درگیر یک جنگ تمام عیار است، اضافه کرد: از همه پزشکان، پرستاران و کلیه پرسنل بهداشت و درمان کشور که مجاهدانه و در صف اول مبارزه با این ویروس منحوس تلاش می‌کنند و در راستای حفظ سلامت مردم عزیز کشورمان در حال مجاهدت هستند، تقدیر و تشکر داریم.

  وی یادآور شد: مردم ما همچون گذشته یکدلی، صمیمت و همراهی خود را نسبت به هموطنان و مسؤولان کشور در مواجهه با این چنین حوادث غیر مترقبه به خوبی نشان دادند، مسؤولان نیز در حوزه‌های مختلف در حال تلاش هستند اما باید به قشر ضعیف و آسیب،پذیر جامعه بیش از پیش توجه کنند. تا خیالشان از بابت تهیه مایحتاج اولیه زندگی  راحت باشد.

  دبیر ستاد امر به معروف در مازندران اذعان داشت: امیدواریم به دعای امام زمان و تلاش کادر درمانی و همکاری تمام افراد جامعه به زودی شاهد ریشه‌کن شدن این ویروس منحوس از سراسر عالم بخصوص کشور عزیزمان باشیم.

  برچسب ها :

  نظرات