آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰ , Monday 25 October 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت





 • کد مطلب : 113594
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ فروردین, ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۵
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار استان
 •   

  ولید روزانه ۳۰ هزار دستکش یک‌بار مصرف توسط یک گروه جهادی آمل

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ کارگاه تولید دستکش یکبار مصرف توسط مؤسسه جهادی تلاشگران ظهور نور(عج) افتتاح شد.

  مسؤول مؤسسه جهادی تلاشگران ظهور نور(عج) در حاشیه آغاز به‌کار کارگاه تولید دستکش توسط جوانان جهادی و بسیجی این شهرستان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان آمل، اظهار کرد: با ورود ویروس کرونا نیروهای مردمی، گروه‌های جهادی و خیران برای مهار این ویروس منحوس و کشنده وارد میدان شدند و تمام توان خود را به کار گرفتند.

  فاضل نیک‌زاد افزود: مدافعان سلامت جامعه در بیمارستان‌های آمل در راه خدمت به بیماران و از بین بردن بیماری کرونا شبانه‌روزی تلاش دارند و برای حمایت از آنها خیران و مردم برای ضدعفونی سطوح و بخش‌ها فعالیت دارند.

  وی با اشاره به آغاز به کار کارگاه تولید دستکش یکبار مصرف توسط مؤسسه جهادی تلاشگران ظهور نور(عج)، تصریح کرد: در این کارگاه ۹ دستگاه تولید دستکش مستقر شده است هر چند تعداد ۱۲ دستگاه خانگی با اعلام آمادگی نیروهای جهادی در منازل مستقر شد.

  مسؤول مؤسسه جهادی تلاشگران ظهور نور(عج) خاطرنشان کرد: هر دستگاه متوسط روزانه ۳ تا ۴ هزار دستکش یک‌بار مصرف روزانه تولید دارد.

  این مسؤول با اشاره به فعالیت خودجوش داوطلبان از بین دانشجویان، نیروهای بسیج سازندگی، بسیج محلات، مجمع محرومیت‌زدایی سپاه ناحیه آمل و بسیج رسانه، بیان کرد: فعالیت کارگاه از ساعت ۷ صبح تا ۲۴ شب تداوم دارد همچنین این نیروها با ورود کرونا ویروس در کارگاه‌های تولید ماسک، گان، پک، بسته‌بندی مواد غذایی و بهداشتی فعالیت داشتند.

  نیک‌زاد با اشاره به فعالیت روزانه ۶۰ نفر طی شیفت‌های مختلف در خط تولید دستکش، ۲۰ نفر در بخش مونتاژ و ۶ نفر در بسته‌بندی و توزیع فعالیت دارند، گفت: طی روزهای آینده ۵۰۰ پکیج بهداشتی و ۵۰۰ پکیج مواد غذایی در شهرستان آمل توزیع می‌شود البته تعداد ۱۰ هزار پکیج مواد غذایی و بهداشتی در شهرهای دیگر نیز توسط مؤسسه جهادی تلاشگران ظهور نور(عج) بین مردم و مدافعان سلامت توزیع شد.

  وی با اعلام اقدامات گسترده این مؤسسه در استان‌های مختلف کشور در عرصه عمرانی، ساخت خانه محروم، بیان کرد: علاوه براین اقدامات در استان‌های کم‌برخوردار همانند لرستان و سیستان و بلوچستان پروژه‌های دامداری و دامپروری برای اقشار محروم اجرا شده است و پس از شکست کرونا ویروس این روند در آینده ادامه می‌یابد.

  برچسب ها :

  نظرات