آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۶ آبان ۱۴۰۰ , Thursday 28 October 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 113510
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ فروردین, ۱۳۹۹ - ۰۲:۴۴
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار استان
 •   

  برگزاری جشنواره «فرشتگان نجات» در تقدیر از حافظان سلامت

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ سپیده پورشعبان با اشاره به اینکه بیش از یک ماه کشور درگیر مقابله و مبارزه با ویروس کرونا است، اظهار کرد: همه باید در کنار یکدیگر تلاش کنیم تا بخشی از فشارهای کاری از روی دوش کادر درمان و پرستاری که فشار مضاعفی را تحمل می‌کنند، برداشته شود.

  وی افزود: به همین منظور با همت بسیج رسانه شهرستان نوشهر و با حمایت سپاه ناحیه، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن صنفی خبرنگاران غرب مازندران جشنواره‌ای با عنوان «فرشتگان نجات» به صورت استانی طراحی شد و برگزار می‌شود.

  مسئول کانون بسیج رسانه شهرستان نوشهر با قدردانی از حمایت‌های بسیج رسانه استان و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در راستای هرچه بهتر برگزار شدن این جشنواره، تصریح کرد: این جشنواره در سه بخش رسانه، شهروندی و اختصاصی کادر درمان برگزار می‌شود که در حوزه رسانه شامل بخش‌هایی چون خبر، گزارش، مصاحبه، تیتر، عکس و کاریکاتور و در حوزه شهروندی شامل نقاشی ویژه کودکان، دل نوشته، شعر، عکس‌ها و فیلم‌های موبایلی و در بخش اختصاصی نیز مربوط به پزشکان، پرستاران و کادر درمان است که می‌توانند عکس و فیلم از محل کار خود تهیه کرده و به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

  وی با بیان اینکه مهلت ارسال آثار تا ۱۵ اردیبهشت ۹۹ خواهد بود، عنوان کرد: در صورتی که وضعیت کشور از نظر بیماری کرونا به آرامش برسد اختتامیه این جشنواره در روز سوم خرداد هم زمان با سالروز آزادسازی خرمشهر در نوشهر برگزار می‌شود.

  پورشعبان از علاقمندان به شرکت در جشنواره «فرشتگان نجات» خواست تا آثار خود را تا تاریخ تعیین شده به شماره پیام رسان واتساپ ۰۹۱۱۵۸۷۴۸۰۰ ارسال نمایند و آثار رسیده مورد داوری قرار گیرد که به نفرات برتر در هر بخش جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

  مسئول کانون بسیج رسانه شهرستان نوشهر به برخی فعالیت‌ها و اقدامات انجام شده در مدت یک ماه اخیر اشاره کرد و افزود: در راستای مبارزه با بیماری کرونا و حمایت از قشر زحمت‌کش رسانه، با همکاری هلال احمر نوشهر بسته‌های بهداشتی و ضد عفونی کننده در اختیار اعضای بسیج رسانه نوشهر قرار گرفت.

  وی گفت: برای کمک به بخش درمان نوشهر نیز با کمک یکی از خیرین، پارچه و کِش برای دوخت ماسک در اختیار خواهران بسیجی قرار گرفت که در مجموع تعداد ۷۰۰ ماسک تولید و به صورت رایگان توزیع شد.

  برچسب ها :

  نظرات