آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۶ آبان ۱۴۰۰ , Thursday 28 October 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 113488
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ فروردین, ۱۳۹۹ - ۰۲:۳۳
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار استان
 •   

  زمان برگزاری جشنواره ملی رسانه ای ” گره” با موضوع کرونا تمدید شد

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ رضا مبینی در نکا اظهار کرد: بسیج رسانه به عنوان نهاد تبلیغی انقلاب اسلامی و ترویج گفتمان اسلامی و انقلابی از وظایف مهمی است که برعهده داریم و لذا در تلاش هستیم تا با استفاده از ابزارهای مختلف و شیوه‌های گوناگون در راستای وظایف خود و تربیت نیروهای تراز انقلاب تلاش کنیم.

  وی افزود: بسیج رسانه براساس وظیفه انقلابی‌گری و گفتمان سازی انقلابی که برعهده دارد تلاش دارد تا در مناسبت‌های مختلف در این راستا تلاش داشته باشد و این جشنواره ” گره “هم با هدف اطلاع‌رسانی دقیق ویروس کرونا به جامعه و احساس وظیفه بیشتر خبرنگاران برای اطلاع رسانی دقیق در این عرصه برگزار می‌شود.

  دبیر اجرایی جشنواره ملی رسانه ای گره در استان مازندران، از تمدید زمان برگزاری جشنواره و مهلت ارسال آثار خبر داد و گفت: تمامی نویسندگان، روزنامه نگاران، خبرنگاران، تحلیل گران، کارشناسان و فعالان رسانه‌ای که یادداشت های تحلیلی با موضوع کرونا در رسانه ها منتشر کرده‌اند؛ می‌توانند آثار خود را به این جشنواره ارسال کنند.

  مبینی افزود: براساس اعلام فراخوان یادداشت نویسان سراسر کشور با موضوع ویروس کرونا توسط کانون بسیج رسانه شهرستان نکا در استان مازندران منتشر شد و هر فرد مجاز به ارسال یک اثر در این جشنواره است.

  وی یادآور شد: اثر ارسالی باید در رسانه های مکتوب یا مجازی در بازه زمانی ۲۵ بهمن ۹۸ تا ۳۱ فروردین ۹۹ منتشر شده باشد.

  دبیر اجرایی جشنواره ملی رسانه ای گره در استان مازندران تصریح کرد: زمان ارسال آثار ۱۵ اسفند ۹۸ تا ۳۱ فروردین ۹۹ است و اختتامیه نیز در خرداد ماه برگزار می‌شود و به نفرات برتر لوح افتخار، تندیس جشنواره، و جایزه نقدی اهدا خواهد شد.

  مبینی گفت: علاقمندان می توانند اثر خود را به همراه مشخصات کامل، از طریق پیام رسان های واتس آپ یا سروش به دبیرخانه جشنواره با شماره ۰۹۳۶۰۷۸۴۷۸۲ ارسال کنند.

  برچسب ها :

  نظرات