آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ , Monday 6 December 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 113222
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ بهمن, ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۵
 • شما اینجا هستید :فرهنگی > فضای مجازی
 •   

  «قاتلان ماه شب چهارده»؛ اولین وسترن اسکورسیزی

  به گزارش آوای شمال؛

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  آوای شمال/ به نقل از ایندی‌وایر، رودریگو پریتو فیلمبردار بیشتر فیلم‌های مارتین اسکورسیزی در دسامبر گذشته اعلام کرد که هنوز با اسکورسیزی در حال کار روی فیلم سینمایی «قاتلان ماه شب چهارده» هستند.

  به گفته مارتین اسکورسیزی این پروژه سینمایی بر اساس یک کتاب تاریخی با نامی مشابه به نویسندگی دیوید گران ساخته خواهد شد. این فیلم اولین اثر وسترن او خواهد بود. این فیلم که با نام «قاتلان ماه کامل» نیز شناخته می‌شود، جدیدترین اثر اسکورسیزی بد از «مرد ایرلندی» خواهد بود که در ۱۰ بخش از جوایز آکادمی اسکار نامزد شد. قرار است در این فیلم سینمایی رابرت دنیرو و لئوناردو دی کاپریو نقش آفرینی کنند.

  اسکورسیزی درباره این فیلم گفته است: فکر می‌کنم که فیلم من وسترن باشد. اتفاق‌های آن در اوکلاهاما طی سال‌های ۱۹۲۱ و ۱۹۲۲ رخ می‌دهد و طبیعتاً شاهد کابوی‌ها خواهیم بود، اما آن‌ها دارای خودرو و همچنین اسب هستند! این فیلم داستان یک قبیله هندی است.

  اسکورسیزی در مورد بازیگران این فیلم هم اظهار کرد: دی‌کاپریو نقش اصلی را دارد و باب (رابرت دنیرو) نقش ویلیام هیل یا همان «پادشاه تپه‌های اوسیج» را بازی می‌کند؛ مردی که مسئول بیشتر قتل‌های آن زمان بوده است. باقی عوامل نیز بومی‌های آمریکا خواهند بود.

  کتاب دیوید گران که این فیلم از روی آن اقتباس می‌شود، پیرامون قتل‌هایی است که در منطقه اوسیج روی داده بود. کمپانی پارامونت پیکچرز ژوئن سال گذشته ساخت این پروژه را بر عهده گرفت که به نوعی بازگشت اسکورسیزی به یکی از استودیو‌های فیلمسازی هالیوود محسوب می‌شود. گفته می‌شود این فیلم سینمایی احتمالاً در سال ۲۰۲۱ اکران می شود.

  برچسب ها :

  نظرات