آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ , Wednesday 8 December 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 113093
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ بهمن, ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۹
 • شما اینجا هستید :اخبار استان > ورزشی
 •   

  اگر با رفتن من نساجی درست می‌شود می‌روم/ هرگز با اولتیماتوم کار نمی‌کنم

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/

  رضا مهاجری در نشست خبری بعد از بازی تیمش مقابل پارس جنوبی اظهار داشت: بازی سخت و پرفشاری را پشت سر گذاشتیم، بر خلاف ۲ بازی گذشته که بد بودیم امروز نسبتا بهتر بودیم. می‌دانید این زمین خراب اجازه بازی به تیمی را نمی‌دهد. تیم پارس هم تلاش کرد که به گل برسد ولی فوتبال همین است.

  وی در خصوص تعویض‌های تیمش و ناراحتی شدید عباس‌زاده و حضور کفشگری گفت: عباس‌زاده به من دست داد.اتفاقات اعتقاد من این است وقتی کفشگری به زمین آمد با وجود اینکه می‌دانستیم نا آماده است، فوتبال ما بهتر شد. اگر بخواهیم واقعیت را ببنیم آنقدر شهامت دارم که بگویم عذر‌خواهی می‌کنم. عباس‌زاده قول گلزنی داده بود و به خاطر اینکه گل نزده بود عصبانی شد ولی از روی نیمکت تیمش را تشویق کرد. شما چرا این قسمت قضیه را نمی‌بینید؟

  وی ادامه داد: واقعا زمین بازی امروز به شکلی بود که نمی‌شد کاری انجام داد. شما دیدید چند بار توپ زیر پای بازیکنان گیر می‌کرد ما مجبور شدیم رو به بازی بلند بیاوریم و با همه این کارها نتوانستیم به برتری برسیم من نساجی را دوست دارم و هر جا بروم از این تیم به عنوان گوشه‌ای از زندگی‌ام یاد می‌کنم ولی دو راه بیشتر نداریم یا بمانیم و بجنگیم و یا برویم.

  وی افزود: دو ماه است به آقایان حدادیان و امیری می‌گویم اگر که حس می‌کنند فرد بهتری می‌تواند بیاید او را بیاورند و من حاضر هستم به آنها کمک هم بکنم. اگر با رفتن من نساجی درست می‌شود می‌روم و در خانه استراحت می‌کنم.

  مهاجری تصریح کرد: بازیکنان تیم باید کمی به خودشان بیایند چون امروز داشتیم به هدف‌مان نزدیک می‌شدیم اما استرس و زمین بازی کار را خراب کرد. ما در ابتدای بازی سه موقعیت را به دلیل استرس از دست دادایم حتی خوش‌شانس هم بودیم که گل نخوردیم اما باید واقعیت را هم بگویم که نباید یکدیگر را خراب کنیم چون ایراد گرفتن فایده‌ای ندارد.

  وی در واکنش به اعتراض یکی از خبرنگاران گفت: ما اصلا در لیگ برتر بازی راحت نداریم من اگر ۶ بازیکن را اخراج کنم آیا کار درست می‌شود؟ اولویت من این است که نساجی شکل بگیرد. کی ما انتقادپذیر نبوده‌ایم؟

  خبرنگاری گفت: شما فقط خودتان از بازی تیم راضی هستید که مهاجری گفت، از کجا می‌گویید من از بازی راضی بودم؟ ما امروز سه بازیکن را نداشتیم و در حالی که می‌خواستیم از بحیرایی استفاده کنیم. او آنفولاآنزا گرفت امروز روی سعید کریمی حساب کرده بودم ولی معده او درد گرفت و تا ۴ صبح بیدار بود. ما همه از وضعیت نساجی ناراضی هستیم ولی با احترام به هواداران هیچکس به اندازه من ناراحت نیست.

  مهاجری ادامه داد: زمانی که کار را شروع کردیم صنیعی‌فر گفت که می‌خواهم تیمی ببندم  که بماند ولی واقعا باید اعتراف کنم اشتباه کردم مسئولیت تیم را قبول کردم من در قالب بازیکن و مربیان تیم‌های دیگر به اینجا آمده بودم ولی در قالب کسی که مسئولیت داشته باشند نه اما صادقانه می‌گویم این تیم نباید برای ماندن بجنگد بلکه باید برای قرار گرفتن در تیم‌های رده اول جدول رقابت کند امروز اعتراف می‌کنم که اشتباه کردم و همان روز که این پیشنهاد به من داده شد نباید آن را قبول می‌کردم.

  سرمربی تیم فوتبال نساجی با اشاره به انتقاد خبرنگاران از وضعیت این تیم گفت: شما اگر فوتبالی باشید باید بدانید روزی که به اینجا آمدیم چه شرایطی داشتیم، تیم ما مالک، مدیر و پول نداشت اگر من هم شانه خالی می‌کردم چه اتفاقی می‌افتاد؟ اگر بخواهیم با تمسخر به این قضایا نگاه کنیم، کم لطفی کرده‌ایم. باز هم می‌گویم ما امروز خوب نبودیم ولی از دو بازی قبل بهتر بودیم به هر حال من احساس مسئولیت می‌کنم و پاسخ شما را می‌دهم، اما اگر نساجی را دوست نداشتم از این تیم می‌رفتم. کسی که منافعش از این تیم قطع شده حالا دوست ندارد نساجی موفق بشود ولی من مانده‌ام و تلاش می‌کنم این تیم را درست کنم. اگر هم خیلی تحت فشار قرار بگیرم می‌روم و می‌گویم تیم را یازدهم جدول تحویل دادم.

  به گزارش آوای شمال به نقل از فارس، خبرنگاری گفت: همه صحبت‌های شما درست است اما نساجی سردرگم بازی می‌کند که مهاجری پاسخ داد، از روزی که حدادیان آمده شرایط تیم تغییر کرده و او هم به فکر پاک کردن گذشته نساجی است. او به بچه‌ها پول تزریق کرده و کارهای خوبی انجام داده است جالب است خیلی‌ها به ما می‌گویند که شما با پرواز به این شهر و آن شهر می‌روید اما سوال من این است که مگر قرار است پیاده برویم ما یک پتانسیل داریم که پرواز اختصاصی است و از آن استفاده می‌کنیم. یک بار هم با اتوبوس به شهرستان‌ها رفتیم که تصادف کردیم، اما این مسائل ربطی به نتایج ندارد.

  وی در خصوص اینکه اعتماد هواداران از این تیم کم شده است، گفت: هواداران حق دارند و وظیفه من رضا مهاجری این است که حرف آنها را بشنوم دیروز یک نفر درباره مشکلات از من سؤال کرد ولی نتوانستم مقابل دوربین به او درباره مشکلات توضیح بدهم. من این مسئولیت را قبول کرده‌ام و باید ایرادات را هم درست کنم اما با تخریب چیزی درست نمی‌شود. طرف تیم را به جام‌جهانی نبرده اما سینه‌اش را سپر کرده بود ولی من همه جوره در حال پاسخگویی هستم و البته اعتقاد دارم که این فشارها باید روی مربی و بازیکنان وجود داشته باشد.

  وی خاطرنشان کرد: رضا حدادیان می‌تواند شهادت بدهد در ۲۵ روز گذشته فیلم ۲۰ بازیکن خارجی که به شرایط ما بخورد را دیده‌ام ولی باید به هر حال باید کاری کنم که حدادیان هم فراری نشود من باید همه چیز را در نظر بگیرم.

  وی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا از باشگاه اولتیماتومی گرفته اسـت، گفت:‌ اصلا. در زندگی‌ام هیچ وقت با اولتیماتوم کار نکرده‌ام با وجودی که شرایط جسمی‌ام اجازه نمی‌داد ولی ماندم و کارم را انجام دادم ولی با اولتیماتوم کار نمی‌کنم.

  برچسب ها :

  نظرات