آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰ , Saturday 4 December 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 112889
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ بهمن, ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۳
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار استان
 •   

  دست‌های یخ‌زده از سرما اما دل‌های گرم در کنار هم + تصاویر

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ همزمان با چهل و یکمین جشن پیروزی انقلاب اسلامی ایران، مردم ولایتمدار استان مازدران در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن شرکت کردند، از صبح امروز در ۶۱ شهر و منطقه استان شاهد ازدحام جمعیت پرنشاط و انقلابی بودیم.

  جشن‌ چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی مردم ایران با اربعین سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی فرمانده نیروی سپاه قدس همزمان بود، به همین علت مردم در این راهپیمایی با شکوه با در دست داشتن عکس و پرچم سردار دل‌ها به میدان آمدند.

  از نکات قابل توحه در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال، بارش باران و سرمای بی‌سابقه هوا بود که در ارتفاعات و نقاط بالادست و روستاها شاهد بارف برف سنگین هم بودیم، از این رو مردم با چترهایی در دست آمدند تا بگویند هیچ چیز نمی‌تواند مانع از حضور گرم مردم در میدان‌داری انقلاب اسلامی شود.

  طبرستانی‌ها از ساعت ۱۰ صبح در میدان‌های بزرگ شهر تجمع کرده و راهپیمایی را در مسیرهای تعیین شده را آغاز کردند، این اقدام همزمان در همه شهرهای کشور سرافزامان آغاز شد که نشان از اتحاد و همبستگی ملت همیشه در صحنه کشور عزیزمان دارد.

  دشمنان انقلاب اسلامی از مدت‌ها قبل با به‌کار گیری تمام تلاش و نیرو با انجام تبلیغات گسترده در ماهواره سعی بر آن داشتند از حضور پردم هوشیار ما در صحنه‌ها و میدان‌ها جلوگیری کنند ولی این مردم امروز ثابت وردند که همچنان در خط انقلاب و رهبری هستند.

  امروز شاهد حضور گسترده زنان پا به پای مردان بودیم، مادران و همسران غیوری که همواره در پیروزی انقلاب حماسه خلق کردند و امروز هم شگفتی دیگری ساختند.

  امروز در اکثر شهرهای مازندران، شاهد بارش باران و برف بودیم، ولی مردم با دست‌هایی یخ کرده ولی دل‌هایی گرم و آماده با تمام توان به میدان آمدند تا باری دیگر به پیام رهبری لبیک گفته و حضور خود در جبهه حق را تثبیت کنند.

  تاریخ ایران این حضور بی‌سابقه را در ۲۲بهمن امسال از یاد نخواهد برد، قطعا این حماسه خاری دیگر بر چشم دشمنانی است که لحظه به لحظه وقایع داخل کشور ما را رصد می‌کنند، مردم آمدند تا بگویند منافقان و دشمنان هرگز نمی‌توانند از این اتحاد و همدلی بکاهند.

  گفتنی است در شهرهای کوچک و بزرگ مازندران مردم به صورت گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال شرکت کردند.

  برچسب ها :

  نظرات