آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ , Monday 6 December 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 112810
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ بهمن, ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار استان
 •   

  جزئیات محدودیت‌های ترافیکی راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهرهای مازندران

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ مهدی باقری درباره اعمال محدودیت‌های ترافیکی به‌مناسبت راهپیمایی ۲۲ بهمن در مازندران اظهار کرد: محدودیت‌های ترافیکی از ساعت ۷ صبح روز سه‌شنبه ۲۲ بهمن ماه اعمال خواهد شد.

  وی افزود: رانندگانی که قصد تردد دارند باید از مسیرهای راهپیمایی در شهرهای استان مطلع شوند و از صبح از تردد در تمام کوچه‌ها و میدان‌های منتهی به مسیر راهپیمایی پرهیز کنند.

  رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران با بیان اینکه محدودیت‌های ترافیکی همزمان با عبور راهپیمایی‌کنندگان اعمال می‌شود، گفت: با توجه به برگزاری راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن ماه در سطح شهرهای استان مقررات راهنمایی و رانندگی در سطح معابر عمومی و خیابان‌های منتهی به محل برگزاری راهپیمایی اعمال خواهد شد.

  این مسؤول با اشاره به اعمال محدودیت ترافیکی در میادین و خیابان‌های شهر، اضافه کرد: در سطح شهرستان ساری مسیر راهپیمایی از «میدان ساعت ، خیابان جمهوری، چهار راه شهر آشوب ، خیابان فردوسی ، بلوار آزادی به مقصد میدان امام » برگزار می‌شود.

  باقری ادامه داد: فردا محدودیت تردد در مسیرهای میدان شهدا، سه راه کشاورز، خیابان شیخ طبرسی، خیابان خاقانی، خیابان امیرمازندرانی، تقاطع و بریدگی بیمارستان بوعلی سینا، خیابان جام جم،میدان شهید قاسمی خیابان ورزش به فردوسی، خیابان‌های نهضت، بعثت و رفاه به سمت بلوار آزادی  و تمامی کوچه ها و کلیه مسیرهای منتهی به خیابان آزادی اعمال می‌شود.

  باقری یادآور شد: رانندگانی که که قصد تردد در مسیر کیاسر را دارند از کمربندی سلیم بهرامی و بلوار کشاورز تردد کرده و همچنین شهروندانی که قصد تردد در مسیر شمالی را دارند از بلوار روح الله تردد کنند.

  وی در پایان خاطرنشان کرد: درخواست پلیس از تمامی شهروندان این است با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، پلیس را در برقراری نظم و امنیت یاری کنند.

  برچسب ها :

  نظرات