آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰ , Saturday 4 December 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 112609
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳ بهمن, ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۴
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار استان
 •   

  اجرای طرح‌های خدمت‌رسانی و محرومیت‌زدایی در سوادکوه

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ سید‌موسی‌ حسین‌نژاد شنبه شب در جمع فعالان رسانه‌های سوادکوه با اشاره به جای خالی سپهبد حاج‌قاسم سلیمانی که جسمش در کنار ما نیست ولی به عنوان فارغ التحصیل مکتب امام و مالک‌اشتر مقام معظم رهبری در کنار ماست و خونش، انقلاب اسلامی ما را بیمه کرد گفت: به برکت انقلاب اسلامی جبهه مقاومت در برابر نظام استکباری ایستاده است.

  وی افزود: ردپای امریکا در حوزه‌های مختلف برای طول ۴۰ سال انقلاب اسلامی همواره وجود دارد.

  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سوادکوه به رخداد‌های چهل و یکمین سالگرد انقلاب اسلامی اشاره کرد و ادامه داد: مردم در صف اول دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی قرار دارند.

  این مسؤول خاطرنشان کرد: تجدید بیعت با آرمان‌های انقلاب اسلامی، محرومیت‌زدایی، تحقق عدالت اجتماعی، معرفی دستاورد‌های انقلاب اسلامی به نسل جدید و یادبود سردار سلیمانی از محور‌های برگزاری برنامه‌های دهه فجر در سوادکوه است.

  حسین‌نژاد از برگزاری ۵۰ عنوان برنامه شهرستانی و ۳۵۰ برنامه در سطح رده‌های بسیج شهرستان سوادکوه خبر داد و افزود: ۶ پروژه انتقال آب برای ۶ روستا، ساخت مسکن محرومان، برگزاری برنامه‌هایی با هدف تعمیق بصیرت‌افزایی، نشست روشنگری، محفل انس با قرآن، طرح‌های خدمت رسانی و محرومیت‌زدایی، نمایشگاه عرصه محصولات و دست‌ساخته‌های اقتصاد مقاومتی بخشی از برنامه‌های ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سوادکوه در دهه فجر امسال است.

  وی راهپیمایی ۲۲ بهمن را نشانگر اعتقاد به آرمان‌های انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: سپاه، بازوان نظام است.

  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سوادکوه از تحول در برنامه‌های دفاع مقدس شهرستان با احیای دفتر نمایندگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس شهرستان سوادکوه با مسؤولیت جدید خبر داد.

  برچسب ها :

  نظرات