آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ , Friday 14 May 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 111091
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ دی, ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۶
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  تردد در چالوس و هراز از ساعت ۱۷ و ۱۶ یک طرفه است/ترافیک سنگین در جاده‌های شمالی

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا درخصوص وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور گفت: در حال حاضر در مسیر شمال به جنوب جاده چالوس شاهد بار ترافیک سنگین و نیمه سنگین هستیم.

  وی ادامه داد: در این محور از دقایقی قبل تردد از سمت میدان امیرکبیر به سمت چالوس محدود و ممنوع شده است و از ساعت ۱۷ تردد از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه انجام خواهد گرفت.

  رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: این در حالی است که در جاده هراز نیز شاهد ترافیک سنگین و در طول محور پرحجم هستیم که پیش بینی می‌شود در این محور و در جاده چالوس در ساعات پایانی روز ترافیک فوق سنگین را شاهد باشیم.

  رحمانی درخصوص اعمال محدودتی در جاده هراز نیز گفت: تردد در این محور از ساعت ۱۴ از سمت رودهن به سمت آمل محدود خواهد شد و از ساعت ۱۶ از آب اسک به سمت رودهن تردد یک طرفه انجام خواهد گرفت.

  وی در خصوص محور فیروزکوه نیز گفت: بار ترافیکی در این محور هم سنگین گزارش شده و نظیر محور رشت به قزوین به خصوص در محدوده رودبار و منجیل و امامزاده هاشمی شاهد بازگشت مسافران هستیم.

  رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا تصریح کرد: در آزادراه ساوه به تهران و قم به تهران هم در حال حاضر ترافیک پرحجم و سنگین گزارش شده است.

  سرهنگ رحمانی گفت: در حاضر در محورهای بانه-سقز و ارتفاعات جاده چالوس شاهد بارش برف هستیم و این در حالی است که در اردبیل و خلخال نیز وزش باد و کولاک گزارش شده است.

  وی از هموطنان خواست تا با توجه به ترافیک سنگین و فوق سنگین در محورهای شمال و همچنین جو پایدار در این مناطق بازگشت خود را مدیریت کنند.

  برچسب ها :

  نظرات