آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ , Wednesday 22 September 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 109960
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ آذر, ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۶
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار استان
 •   

  آغاز ثبت تقاضای حمایت معیشتی با شماره‌گیری کد #۶۳۶۹*

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/کامران اصغری اظهار کرد: تمام سرپرست خانوارها که در آخرین پرداخت مشمول سبد حمایتی نشده‌اند لیکن خود را واجد شرایط می‌دانند می‌توانند از امروز سوم آذرماه درخواست شماره ملی سرپرست خانوار خود را  به کد دستوری #۶۳۶۹* (باید کدملی و شماره همراه اعلام شده بنام سرپرست خانوار باشد) ارسال کنند و در مدت ۲۴ ساعت برای آنها کد رهگیری ارسال می‌شود.

  وی دریافت پیامک، شمول یا عدم شمول و راهنمایی ثبت درخواست در سامانه، حمایت همراه با کد رهگیری یا شماره حساب ظرف ۲۴ ساعت و مراجعه به سامانه (hemayat.mcls.gov.ir) را از مراحل درخواست بسته حمایتی اعلام کرد و افزود: ثبت درخواست با وارد کردن کد ملی و کدرهگیری یا شماره حساب یارانه از روز سه‌شنبه پنج آذرماه آغاز می‌شود.

  مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران با اشاره به اینکه اطلاعات خانوار و اعلام نتیجه نهایی ظرف ۲۰ روز بررسی و از طریق پیامک اطلاع داده می‌شود، خاطرنشان کرد: پرداخت بسته حمایتی هر دوماه در نوبت‌های بعدی در صورت مشمول شدن از اول دی ماه جامانده‌های ثبت نام یارانه و حذف شده‌های سال‌های گذشته به صورت سامانه‌ای ثبت‌نام می‌شوند.

  این مسؤول ادامه داد: حذف شده‌های یارانه در سال جاری بعد از رفع شدن مشکل اینترنت می‌توانند اعتراض خود را از طریق سامانه yaraneh10  پیگیری کنند.

  اصغری درباره انجام فرایند رسیدگی به صورت غیرحضوری، گفت: با توجه به اینکه تدابیر لازم برای بررسی غیرحضوری درخواست متقاضیان درنظر گرفته شده است، نیاز به هیچ‌گونه مراجعه حضوری به ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان‌ها و زیرمجموعه‌های آن نظیر سازمان تامین اجتماعی، صندوق بازنشستگی کشوری، سازمان بهزیستی، صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر و سایر نهادها مانند استانداری، فرمانداری، بخشداری و کمیته امداد امام خمینی(ره) نیست.

  برچسب ها :

  نظرات