آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ , Wednesday 22 September 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 109886
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ آبان, ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۸
 • شما اینجا هستید :اخبار استان > ورزشی
 •   

  حدادیان:

  نمی‌شود همه تصمیمات را فقط یک نفر بگیرد/ اوضاع درست نشود از نساجی کناره‌گیری می‌کنم

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ در شرایطی که باشگاه نساجی ۵ شنبه شب اعلام کرد علیرضا اسدی از مدیرعاملی این باشگاه استعفا کرده و حتی فرهاد صنیعی فر با این استعفا موافقت کرده است اما به نظر می رسد اختلافات عجیب و غریبی در باشگاه نساجی وجود دارد که حتی یکی از مالکان  این باشگاه از استعفای اسدی بی اطلاعی کرده است.

  رضا حدادیان سهامدار ۴۰ درصدی باشگاه نساجی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس،در خصوص استعفای علیرضا اسدی از مدیریت در این باشگاه گفت: هیچ استعفایی، چه شفاهی و چه کتبی به اینجانب اعلام نشده و با پیگیری‌های به عمل آمده متوجه شدم برکناری یک طرفه از سوی دیگر مالک باشگاه اتفاق افتاده است!
  وی افزود:حتی اگر آقای اسدی واقعا استعفا کرده باشد، بنده با استعفای او مخالفم و معتقدم با وجود برخی مشکلات او تاکنون عملکرد خوبی داشته و شرایط نباید به گونه‌ای باشد که ما هر چند ماه  یک بار یک مدیر یا یک مربی را تغییر دهیم چون باید اجازه دهیم مدیری که انتخاب می‌کنیم تفکراتش را در تیم پیاده کند.

  نایب رئیس هیات مدیره باشگاه نساجی تصریح کرد:با این شرایط به نظر می‌رسد ادامه کار در باشگاه نساجی میسر نباشد زیرا نمی‌توان پذیرفت همه تصمیمات توسط یک نفر اتخاذ شود. یعنی یک نفر هر زمانی خواست مدیر یا مربی را کنار بگذارد و یک مدیر و مربی دیگر بیاورد و پس از چند ماه دوباره این پروسه را تکرار کند و دود این عدم ثبات به چشم تیم برود؟ نتیجه‌اش هم عدم صدور کارت بازی ۵ بازیکن است‌.
  حدادیان در پاسخ به این سوال که آیا معنی این حرف کناره‌گیری شما از باشگاه نساجی است؟ گفت: باید با استاندارصحبت کنم و اگر اوضاع به همین منوال باشد و تغییر مثبتی نداشته باشیم قطعا من هم کناره‌گیری می‌کنم. اما تا آن زمان آقای اسدی به عنوان مدیرعامل اختیار تام دارد.

  برچسب ها :

  نظرات