آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ , Wednesday 22 September 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 109610
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ آبان, ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۰
 • شما اینجا هستید :فرهنگی
 •   

  شیوه اکران فیلم «منطقه پرواز ممنوع» در شهرهای بدون سینما

  به گزارش آوای شمال؛

  شیوه اکران فیلم «منطقه پرواز ممنوع» در شهرهای بدون سینما

  آوای شمال/ فیلم سینمایی منطقه پرواز ممنوع که اکرانش از ۱۵ آبان در سینماهای سراسر کشور آغاز شده است، هم‌زمان به وسیله سینما سیار در شهرهای بدون سینما نیز در حال اکران است.

  این فیلم تا کنون ۴۰ اکران در نقاط مختلف کشور داشته است. علاقه‌مندان برای هماهنگی و اطلاع از جزئیات این اکران‌ها می‌توانند با شماره ۰۲۱۴۲۷۹۵۶۲۰ تماس بگیرند و  با ثبت درخواست، در کوتاه‌ترین زمان ممکن این فیلم در آن شهر اکران شود.

  فیلم «منطقه پرواز ممنوع» پیش از اکران رسمی فیلم توانست با ۵ میلیون تومان فروش در شهر تالش، رکورد فروش فیلم‌ در این شهر را بشکند. پیشتر رکورد فروش فیلم در شهر تالش با «دو» و «یک و نیم میلیون» در اختیار «به وقت شام» و «هزارپا» بود. اکران‌ها در این شهر هنوز ادامه دارد.

  این فیلم در شهرستان نهاوند نیز با بیش از ۱۵۰۰ مخاطب، توانست ۶ میلیون و ۳۹۲ هزار تومان بلیت‌فروشی کند. فیلم سینمایی «منطقه پرواز ممنوع» در ادامه اکران‌های مردمی خود در شهر نهاوند قرار است ۹ اکران دیگر در در کانون شهید باهنر و سالن اداره ارشاد این شهر داشته باشد.

  تا کنون برای اکران مردمی فیلم سینمایی «منطقه پرواز ممنوع» بیش از ۱۴۰ سانس اکران برنامه ریزی شده که تا امروز نزدیک به ۳۷ اکران آن انجام شده و مابقی هم بر اساس برنامه زمانبندی شده در حال انجام است.

  فیلم ماجراجویانه «منطقه پرواز ممنوع»، روایتگر داستان سه نوجوان است که در حین آماده‌ شدن برای مسابقه ساخت پهپاد، با پیدا شدن یک یوزپلنگ در حوالی محل زندگیشان، وارد مسائل و درگیری‌های مختلف و مهیجی می‌شوند.

  این فیلم به نویسندگی و کارگردانی امیر داسارگر و تهیه‌کنندگی حامد بامروت نژاد است و هادی حجازی‌فر، محمد فیلی، متین‌پاکزاد، متین کرمانی، علیرضا اکبری، علی ذکریایی، زین العابدین تقی پور و بهار نوحیان از جمله بازیگران «منطقه پرواز ممنوع» هستند.

  برچسب ها :

  نظرات