آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۱ مهر ۱۴۰۰ , Thursday 23 September 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 109578
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ آبان, ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۱
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  توزیع ۳۵۰ هزار بسته لوازم‌التحریر در بین مددجویان کمیته امداد

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ علیرضا عسگریان معاونت مشارکت‌های مردمی کمیته امداد اظهار داشت: با توجه به برگزاری جشن عاطفه‌ها در سراسر کشور اکثر دانش‌آموزان تحت پوشش کمیته امداد بسته لوازم‌التحریر دریافت کرده‌اند.

  وی افزود: ۱۳۰ هزار بسته لوازم‌التحریر به ارزش ۴۰۰ هزار تومان در بین دانش‌آموزان تحت پوشش کمیته امداد در مقطع ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان توسط خیرین تهیه و توزیع شد.

  معاونت مشارکت‌های مردمی کمیته امداد ادامه داد: در کل کمیته امداد امام خمینی (ره) حدود ۳۵۰ هزار بسته لوازم‌التحریر در بین دانش‌آموزان تحت پوشش این نهاد مردمی توزیع کرده است که ۹۰درصد آن توسط خیرین تأمین شده بود و کمیته امداد آن را توزیع کرده است.

  عسگریان افزود: بسته‌های لوازم‌التحریر  ۴۰۰ هزار تومانی محدود بود و در بین افرادی که در مناطق محروم زندگی می‌کردند توزیع شده است.

  وی افزود: ما در دو مرحله لوازم‌التحریر را برای دانش‌آموزان نیازمند جمع‌آوری می‌کنیم که در مرحله نخست ۱۵ روز مانده به آغاز مدارس اقدام می‌شود و مرحله بعدی نیز ۱۵ روز بعد از بازگشایی مدارس که با عنوان جشن نیکوکاری والدین و خیرین کمک‌های خود را به دانش‌آموزان نیازمند انجام می‌دهند و تا یک ماه بعد از سال تحصیلی هم این بسته‌های لوازم‌التحریری توزیع می‌شود.

  عسگریان در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر توزیع بسته‌های حمایتی دولت به مددجویان کمیته امداد گفت: اگر این اقدام به تصویب برسد داده‌های کمیته امداد و بهزیستی دقیق هستند و کانالی مطمئن برای دولت است تا بسته‌های حمایتی را توزیع کند یا مبالغ آنها را به کارت‌های مددجویان واریز کند.

  معاونت مشارکت‌های مردمی کمیته امداد خاطرنشان کرد: قریب به ۲ میلیون و ۱۰۰ هزار خانوار تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) هستند که از این بسته حمایتی می‌توانند استفاده کنند.

  برچسب ها :

  نظرات