آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ , Sunday 19 September 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 109547
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ آبان, ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۰
 • شما اینجا هستید :اخبار استان > اخبار برگزیده > اخبار محمودآباد
 •   

  راه‌اندازی اپلیکشین‌ برای فروش دائمی محصولات بانوان مازندرانی

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ سمیه قاسمی طوسی در حاشیه برپایی نمایشگاه گل و گیاه و صنایع دستی زنان در محمودآباد گفت: صنایع دستی و توانمندی بانوان استان مازندران باید از طریق اپلکیشین‌ها به کل ایران عرضه شود و تنها محدود به مازندران نباشد.

  وی ادامه داد: برپایی نمایشگاه‌ها به دلیل اینکه فصلی و موقتی برگزار می‌شود بارقه امید را در دل بانوانی توانمندی دارند اما در عرضه محصول خود دچار مشکل هستند ایجاد می‌کند و بر این اساس برپایی نمایشگاه‌ها می‌تواند مفید باشد چرا که بانوان تولید محصول دارند اما مکانی برای عرضه محصولات ندارند و برپایی نمایشگاه‌های فصلی و دائمی کمک می‌کند این افراد در مقطعی محصولات خود را به فروش برسانند.

  قاسمی طوسی افزود: باید با یکی از اپلیکشین‌هایی که با اپلیکشین‌های سروش و شیپور برابری می‌کند و محصولات بانوان مازندرانی را با حمایت علم و فناوری به کل ایران معرفی کنیم و بانوانی که از توانمندی بالایی برخوردار هستند اما عرضه محصول آنان محدود است در این اپلیکشین‌ها اقدام به فروش محصول در سراسر ایران کنند.

  مدیرکل بانوان و خانواده استانداری مازندران ادامه داد: به عنوان نمونه اگر فردی در یک نمایشگاهی حضور پیدا کند شاید محصولات تولیدی آنها طی دو روز به فروش برسد و زمان یک‌هفته‌ای که در نظر گرفته شد نتوانند پوشش‌دهی داشته باشند و بر این اساس بانوان وارداپلیکشین می‌شوند و محصول خود را از هر شهرستانی به کل ایران معرفی می‌کنند و بازار دائمی خواهند داشت.

  وی بیان کرد: پیشران‌هایی در کشور وجود دارد که می‌تواند هم بانوان را مورد حمایت قرار دهند و هم بازار دائمی را برای محصولات بانوان در عرصه بین‌المللی فراهم کنند که در این راستا گام‌های ابتدایی برداشته شد.

  برچسب ها :

  نظرات