آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ , Wednesday 22 September 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 109370
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ آبان, ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۹
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  کارخانه نساجی مازندران مجددا سرپا می‌شود/ ورود دستگاه قضایی برای بررسی وضعیت کارخانه

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام محمدصادق اکبری پیش از ظهر امروز  در جلسه شورای حفظ حقوق بیت‌المال استان درباره پیگیری وضعیت کارخانه نساجی شماره یک شهرستان قائم‌شهر اظهار کرد: در راستای تاکید رئیس قوه قضاییه مبنی برحمایت از واحدهای تولیدی طی دو مرحله رئیس دادگستری و دادستان شهرستان قائم‌شهر از این کارخانه مزبور بازدید کرده و از نزدیک مشکلات، کمبودها و نواقص موجود در این کارخانه را مورد بررسی قرار دادند.

  وی افزود: دو جلسه با حضور نمایندگان دستگاه قضایی این شهرستان و اعضاء شورای تامین حوزه قضایی در راستای ساماندهی وضعیت کارخانه و رفع مشکلات کارگران برگزار شد و طی آن هماهنگی‌های لازم صورت گرفت.

   رئیس‌کل دادگستری استان مازندران در ادامه بیان کرد:‌ از تمامی دستگاه‌های موجود در کارخانه لیست‌برداری و مقرر شد دستگاه‌ها که قابلیت تعمیر و اورهال دارد، اقدام لازم صورت گیرد و مجددا استفاده و راه‌اندازی شود و آن بخش که قابل تعمیر و احیاء نیست، در یک انبار جداگانه قرار داده و با انجام مزایده و نظارت دادگستری به فروش برسد.

   با هماهنگی‌های صورت گرفته مقرر شد دستگاه‌های جدید جایگزین شوند، همچنین  به کارگران نساجی هم تذکرات لازم در جهت احیاء نساجی و زنده نگاه‌داشتن کارخانه و استفاده بهینه و حداکثری داده شد.

  این مسؤول خاطرنشان کرد: با هماهنگی‌های صورت گرفته مقرر شد دستگاه‌های جدید جایگزین شوند، همچنین  به کارگران نساجی هم تذکرات لازم در جهت احیاء نساجی و زنده نگاه‌داشتن کارخانه و استفاده بهینه و حداکثری داده شد.

   وی افزود: این امر بازتاب خوبی در میان کارگران داشته و امید دوباره در میان کارگران زحمتکش برای احیای دوباره و به اوج رسیدن این کارخانه ایجاد شده که با همت و تلاش همه مدیران این شهرستان و کارگران قابل اجرا است.

  اکبری تاکید کرد: با اقدامات صورت گرفته و پیگیری‌های بعدی، امید است  کارخانه همانند سال‌های گذشته، مجددا سرپا و فعال شود.

  وی بیان کرد: اقدامات خوبی در خصوص کارخانه نساجی مازندران معروف به کارخانه شماره سه انجام گرفته که با اتمام کارهای اولیه، اطلاع‌رسانی خواهد شد.

  برچسب ها :

  نظرات