آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ , Sunday 19 September 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 109334
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ آبان, ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۷
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  ششمین دوره المپیاد ورزشی درون مدرسه‌ای افتتاح شد

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ آیین‌ افتتاحیه کشوری ششمین دوره المپیاد ورزشی درون مدرسه‌ای امروز در مدرسه شهدای پاسداران برگزار شد.

  در این مراسم وزیر آموزش و پرورش، معاون تربیت ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش، تعدادی از رؤسای فدراسیون‌های ورزشی و جمعی از مسؤولان منطقه حضور داشتند.

  محسن حاجی‌میرزایی وزیر آموزش و پرورش در این مراسم گفت: امروزه برای تحول و پیشرفت کشور، دولتمردان تلاش می‌کنند تا بهبود وضعیت جامعه را رقم بزنند؛ برای انجام این هدف نیز کارهای بسیار زیاد انجام می‌شود و هر روز پروژه‌ای افتتاح می‌شود و در صنعت قدم‌هایی برداشته می‌شود، اما نبض زندگی و قلب پیشرفت در مدارس شکل می‌گیرد؛ اتفاق مهمی که می‌افتد، اتفاقی است که در درون مدارس روی می‌دهد.

  وی ادامه داد: آنچه جامعه ما امروز شاهدش است، محصول دیروز مدارس است و آینده به دست دانش‌آموزان شکل می‌گیرد؛ همه کسانی که برای پیشرفت کشور دلسوزی می‌کنند باید همه توجه‌شان را به آن چیزی که در درون مدرسه به عنوان اصلی‌ترین کانون یادگیری و آماده کردن انسان‌ها برای زندگی، مشارکت در پیشرفت کشور و ایجاد رفاه، امنیت و آسایش مردم کشور، معطوف کنند.

  حاجی میرزایی اضافه کرد: در مدارس تربیت اتفاق می‌افتد و آدم‌ها آماده می‌شوند که چگونه عمل کنند و همه دستاوردهای ما محصول توانمندی جامعه است و توانمندی جامعه در مدارس شکل می‌گیرد.

  وی افزود: به دلیل اینکه انسان‌ها شخصیت متنوع دارند، آموزش نیز باید تمام ساحتی باشد و یکی از وجوه ساحت زینی و بدنی است.؛ امروز با پدیده کم تحرکی مواجهیم و ورزش، جسم و روح ما را شاداب می‌کند.

  وزیر آموزش و پرورش گفت: در سایر وجوه تربیت به ورزش نیازمندیم و با ورزش دانش‌آموزان در سایر درس‌ها نیز آمادگی و مهارت کسب می‌کنند.

  برچسب ها :

  نظرات