آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ , Wednesday 8 December 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 105533
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ مهر, ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۵
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  ایفای نقش در آغاز امیدبخش چله دوم انقلاب/عزم راسخ یاران انقلاب

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ نخستین بیانیه شورای نیروهای انقلاب اسلامی استان مازندران به مناسبت هفته دفاع مقدس صادر شده است؛  در این بیانیه با اشاره به گرامیداشت هفته دفاع مقدس آمده است؛  با سلام و درود به روان پاک شهیدان و امام شهدا و ۱۰ هزار شهید استان مازندران و با آرزوی سلامتی برای رهبر فرزانه انقلاب امام خامنه‌ای.

  خداوند سبحان در “سوره صف” به دوستی کسانی اشاره می‌کند که صف بسته و در راه او پیکار می‌کنند، چنانکه گوئی بنای بسیار مستحکم سربی هستند.

  برادران و خواهران گرامی؛ در تجربه‌ای چهل ساله به نیکی آموختیم که در مسیر رشد و بالندگی انقلاب، جهادگونه تلاش کنیم و با توکّل به خداوند قادر متعال، به سمت اُفق روشنی حرکت کنیم که قرآن کریم وعده آن را داده و امام راحل(ره) و رهبر معظم انقلاب بر استقامت در این راه سفارش کردند.

  وحدت و نفوذناپذیری دسته جمعی از ویژگی‌های وفاداران انقلاب است تا با عقلانیت و استفاده از همه امکانات به سمت دولت سازی اسلامی و سپردن امانت‌ها به اهلش تلاش کنیم. در واقع پایان رنجی که اکنون با مدیریت نااهلان بر مردم تحمیل شده است.

  در این مسیر با تشریک مساعی همه ظرفیت‌های اجتماعی در سطح شهرهای مازندران، سعی در متشکل کردن اقشار، تشکل‌ها و گروه‌های همسو با انقلاب کرده تا زمینه یک انسجام عمومی را فراهم آوریم.

  خداوند را شاکریم که از حمایت و همراهی اکثریت شخصیت‌های معنوی و اجتماعی برخوردار شدیم و همت همه خوبان و معتمدان در حرکتی مردم پایه، مصروف ترجمانی متعالی از سیاست و مردم سالاری دینی شد، تا به وقت لزوم قیمومیت‌های سنتی و سیاست بازی‌های نخ‌نما را از پهنه اجتماعی کنار بزنیم.

  هرچند اختلاف سلیقه‌ها و نفوذهای متعدد، سرعت‌گیرهایی ایجاد کرده و خواهد کرد، ولی عزم راسخ یاران انقلاب به سمت اهدافش خلل‌ناپذیر است.

  در ادامه این بیانیه آمده است، مجموعه نیروها در جبهه انقلاب اسلامی استان مازندران با تشکیل جلساتی منظم و انتخاب هیأت رئیسه و تعیین کمیته‌های مربوطه و همچنین با تثبیت همین ساز و کار در شهرستان‌ها و انتخاب دبیران شهرستانی به دنبال ایفای نقش در آغاز امید بخش چله دوم انقلاب، وفق منویات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم بوده، و انشاءالله با وحدت و همدلی آحاد جامعه و علاقه‌مندان به نظام مقدس جمهوری اسلامی بتوانیم بسترهای لازم برای حضور شکوهمندانه در انتخابات سرنوشت ساز مجلس یازدهم شورای اسلامی در اسفند ۱۳۹۸ را فراهم آوریم.

  برچسب ها :

  نظرات