آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰ , Saturday 4 December 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 105373
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ مهر, ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۲
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  رشد ۳۹ درصدی کمک‌های مردمی برای تهیه لوازم‌التحریر

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ رضا عسکریان معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد درباره توزیع لوازم‌التحریر برای دانش‌آموزان نیازمند، اظهار داشت: تاکنون نسبت به سال گذشته کمک‌های مردمی در خصوص کمک به نیازمندان رشد خوبی داشته است و کمیته امداد حدود پنج نوع جمع آوری کمک را دارد.

  وی ادامه داد: کمک‌های مراکز نیکوکاری، خیرین، کمک‌های نقدی و دیگر موارد در خصوص تهیه لوازم‌التحریر بوده است که بین دانش‌آموزان محروم توزیع شده است.

   معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد افزود: دانش‌آموزان محسنین و کم‌بضاعت که دارای حامی هستند، لوازم‌التحریر آنها توسط این حامیان تهیه و در بین آنها توزیع شده است و اگر کمک‌هایی به صورت نقدی به حساب‌های مشخص شده کمیته امداد واریز شده، ما نیز نسبت به تهیه لوازم التحریر و توزیع آن اقدام کرده‌ایم.

  عسکریان با اشاره به اینکه کمک‌های مردمی در تهیه لوازم‌التحریر ۳۹ درصد نسبت به سال گذشته رشد داشته است، گفت: تاکنون کمک‌های مردمی از مرز ۵۰ میلیارد برای تهیه لوازم‌التحریر گذشته است و ما هر سال شاهد افزایش کمک‌های مردمی نسبت به سال گذشته آن هستیم.

  وی یادآور شد: از فردا نیز جشن عاطفه‌ها در مدارس سراسر کشور آغاز می‌شود و احتمالاً در ماه مهرماه نیز به صورت نمادین، زنگ جشن عاطفه‌ها را در مدارس خواهیم داشت.

   معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امدادتأکید کرد: امسال همکاری‌های خوبی را با اولیا و مدیران مدارس خواهیم داشت تا بتوانیم به صورت عادلانه‌تری کمک‌ها به دانش‌آموزان را توزیع کنیم.

  وی افزود: مدارسی که از جهت درآمدی وضعیت بهتری دارند، با مدارس سطح پایین‌تر تعامل و همکاری خواهند داشت.

   معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد یادآور شد: جمع‌بندی کمک‌های صورت گرفته به نیازمندان نیز تا ۲۰ مهرماه اعلام می‌شود.

  برچسب ها :

  نظرات