آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ , Monday 6 December 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 105024
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ شهریور, ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۷
 • شما اینجا هستید :فرهنگی > فضای مجازی
 •   

  اجرای نمایش «در انتظار ماهی سیا متوسط» از مهرماه

  به گزارش آوای شمال؛

  اجرای نمایش «در انتظار ماهی سیا متوسط» از مهرماهآوای شمال/ مزدک میرعابدینی نویسنده، تهیه کننده و کار گردان نمایش «در انتظار ماهی سیا متوسط» درباره متن این نمایش گفت: این نمایش فضایی تیمارستانی از داستان‌های کوتاه چخوف را با بازی هنرمندان روایت می‌کند.

  وی افزود: بنده ۸ سال پیش نمایش «در انتظار ماهی سیا متوسط» را برای کودکان به قصد تجربه انتظار ماندن نوشتم.

  میرعابدینی با اشاره به انتخاب بازیگران برای بازی در نمایش «در انتظار ماهی سیا متوسط» اظهار کرد: بنده به عنوان کارگردان، نویسنده و تهیه کننده این نمایش به دلیل بودجه محدود، هنرمندان آشنا را برای بازی در نمایش «در انتظار ماهی سیا متوسط» انتخاب کردم.

  وی ادامه داد: هر صندلی تئاتر مخصوص به یک نفر است و به دلیل سنگینی متن نمایش، دوست دارم نمایشی عامه پسند را به مخاطب تحویل دهم.

  این کارگردان درباره مدت زمان تمرین برای نمایش «در انتظار ماهی سیا متوسط» گفت: برای اینکه بتوانیم یک اجرای عالی از دیدگاه مخاطب داشته باشیم به مدت ۳ ماه مداوم تمرین را با همکاری بازیگران جلو بردیم و الان هم یک هفته‌ای است که به تمرین نمایش در سالن می‌پردازیم.

  وی افزود: بنده از همکاری و بازی هنرمندان به خصوص طراحی زیبای صحنه و لباس ندا صارمی منفرد رضایت کامل دارم.

  میرعابدینی بیان کرد: بنده در آمریکا در ۲ الی ۳ تئاتر به عنوان آهنگساز و بازیگر با رقابت زیاد فعالیت داشتم. در ایران هم همکاری ام با پانته آ بهرام و محسن حسینی به دلیل مشکلاتی که گریبان گیر تئاتر است تا پایان انجام نشد.
  گفتنی است نمایش «در انتظار ماهی سیا متوسط» از تاریخ ا تا ۳۰ مهر ماه در تماشاخانه شانو هر شب ساعت ۲۱ به روی صحنه می‌رود.

  برچسب ها :

  نظرات