آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰ , Friday 3 December 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 104803
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ شهریور, ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۱
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  هدیه رهبر معظم انقلاب به ۴ هزار نفر از فرزندان مدافعان حرم

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/امیرحسین مدنی مدیرعامل بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در جمع خبرنگاران درباره ارسال لوازم التحریر به مناطق محروم کشور، اظهار داشت: امسال ۲۵۰ هزار بسته کامل لوازم التحریر ایرانی ـ اسلامی که از تولید کنندگان داخلی خریداری شده است به مناطق محروم ارسال می‌شود.

  وی بیان داشت:‌ این لوازم‌التحریر از ۱۰۰ تولید کننده داخلی خریداری شده است و ۲۱۰ شغل جدید را ایجاد کرده است.

  مدیرعامل بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام بیان داشت: ما به دنبال این هستیم این مشاغل تعطیل نشود و با حمایت از تولید داخلی به دنبال افزایش اشتغال در این حوزه هستیم.

  مدنی گفت:‌ما به دنبال آن هستیم با مشارکت مردم تعداد بسته‌های لوازم التحریر را به ۵۰۰ هزار تا برسد و این اقدام از اول مرداد تا ۱۵ مهر ماه ادامه دارد.

  وی بیان داشت: بیش از ۵هزار جهادگر در ۵ استان کشور از جمله تهران، خراسان، سیستان و بلوچستان و هرمزگان نسبت به جمع‌آوری لوازم التحریر ایرانی اقدام می‌کنند.

  مدیرعامل بنیاد احسان با اشاره به اینکه این بسته‌های لوازم التحریر برای مناطق محروم کل کشور است، گفت: شهروندان می‌توانند از طریق سامانه دنیای احسان ثبت نام کنند و در جمع‌آوری و توزیع بسته‌ها مشارکت‌کنند و تنها لازم است قید شود که این لوازم التحریر در کجا توزیع می‌شود.

  مدنی خاطرنشان کرد: یکی دیگر از اقدامات این است که باید کد ملی دانش‌آموزی که لوازم التحریر دریافت کرده است را برای ما ارسال کنند.

  وی بیان داشت: از سوی رهبر معظم انقلاب نیز ۴ هزار پک لوازم التحریر به فرزندان شهدای مدافعان حرم هدیه می‌شود.

  مدیرعامل بنیاد احسان گفت: مردم نیز می‌توانند از طریق سامانه #۱۵*۳۰۴۰* کمک‌های لازم را برای تامین لوازم التحریر داشته باشند.

  مدنی گفت: با مراجعه به ادارات پست نیز می‌توانند به صورت رایگان کمک‌های خود را به مشق احسان اهدا کنند.

  برچسب ها :

  نظرات