آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ , Tuesday 30 November 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 104760
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ شهریور, ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۹
 • شما اینجا هستید :اقتصادی
 •   

  تسریع در حل مشکلات آب در فاز پنجم جنوبی پردیس

  به گزارش آوای شمال؛

  تسریع در حل مشکلات آب در فاز پنجم جنوبی پردیس

  آوای شمال/  به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، حبیب‌اله طاهرخانی در بازدید از فاز پنج شهر جدید پردیس و با توجه به مشکلات موقت آب در فاز پنجم جنوبی و همچنین برای انجام افتتاح‌ها و تکمیل و تحویل واحدهای فاز پنج شمالی هرچه سریعتر برای هرکدام از مخازن و خطوط انتقال، پیمانکار مشخص و عملیات اجرایی با سرعت شروع شود.

  طاهرخانی در این بازدید با اشاره به  اینکه اکثر مشکلات و اعتراضات مردمی پس از تحویل واحدها در این منطقه گزارش شده است، تاکید کرد، اقدامات لازم جهت رفع هرچه زودتر نواقص واحدهای تحویلی با کیفیت مناسب و در زمان کوتاه انجام گیرد.

  مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید در بخش دیگری از این بازدید گفت: کیفیت انجام امور حتما باید توسط مهندسین مشاور کنترل شود و اگر در انجام عملیات مشکلی به وجود آید، علاوه بر پیمانکار، مشاور نیز مسئول خواهد بود.

  وی در ادامه بیان داشت: ضروری است که مشاورین در بخش ساخت و محوطه‌سازی کنترلی مضاعف داشته و به هیچ عنوان اقدامات بی‌کیفیت را نپذیرند. مشاورین در این راستا همچنین موظفند در حوزه معماری و تیغه‌چینی دیوارهای پیرامونی موارد فنی را به طور کامل رعایت کنند.

  معاون وزیر راه و شهرسازی در خصوص برنامه اجرایی فاز پنجم جنوبی پردیس نیز اعلام کرد: این پروژه باید تا دو ماه آینده تکمیل و امور باقی مانده در دستور کار قرار گیرد و واحدهای تجاری کوچک و یک طبقه فاز پنجم جنوبی نیز هرچه سریع‌تر به پیمانکاران مشغول در سایت در جهت ارتقای سطح خدمات کیفی ساکنان واگذار شده و مجوزهای لازم ارائه شود.

  طاهرخانی درباره مشکلات موجود در بخش تأمین برق فاز پنجم شمالی نیز تاکید کرد: هرچه سریعتر قرارداد با پیمانکار در این باره امضا شده و کارگاه در سایت مشغول فعالیت باشد.

  وی ضمن تأکید بر لزوم تأمین فضای سبز و پارک در تمامی فازهای مسکن مهر از مسوولان شرکت عمران شهر جدید پردیس خواست: تجهیز پارک و فضای سبز فاز پنجم جنوبی به وسایل بازی کودکان در دستور کار قرار گیرد.

  برچسب ها :

  نظرات