آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ , Tuesday 30 November 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 104730
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ شهریور, ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰
 • شما اینجا هستید :اخبار استان > فرهنگی
 •   

  ارزش‌های دفاع مقدس در قالب فیلم و مستند فرهنگ‌سازی شود

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/  حجت‌الاسلام عیسی رضایی در جلسه کمیته روحانیت و مردمی ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: بهترین راه تبلیغ ارزش‌ها نمایش ارزش‌ها در قالب فیلم، نمایش و مستند است و باید از این ظرفیت‌ها استفاده شود.

  وی افزود: برای حفظ هر سرمایه‌ای هزینه داده‌ایم و شهدا سرمایه‌های این نظام و انقلاب هستند که برای حفظ ارزش‌های نظام جان خود را تقدیم کردند.

  مسؤول نشر آثار و ارزش‌های مشارکت روحانیت در دفاع مقدس استان مازندران با اظهار اینکه تربیت ما باید تربیت حماسی باشد، عنوان کرد: ما نیازمند الگو هستیم و شهدا و رزمندگان دفاع مقدس الگوهای خوبی برای تربیت معنوی هستند و باید خوب تبیین شوند.

  رضایی با بیان اینکه انتقال ارزش‌های دفاع مقدس از نکات برجسته فرهنگ اسلامی است، به بیانات مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: تأکید امام خامنه‌ای(حفظه الله) در خصوص خودسازی و جامعه سازی و تمدن اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب، با تلاش جهادی امکان‌پذیر است.

  وی شاخصه‌های فرد مبارز را شجاعت، سلاح شناسی و استقامت عنوان کرد و افزود: شهدا به تأسی از قیام عاشورا جان فدا کردند تا دین اسلام زنده بماند.

  این مسؤول با بیان اینکه تبیین دفاع مقدس صیانت از نظام است، غبارروبی با محوریت روحانیت، تجمع طلاب تحت عنوان پرچمداران نظام، دیدار و تجلیل از روحانیت و طلاب، برگزاری یادواره شهدای منطقه‌ای با محوریت روحانیت، دیدار با پیشکسوتان و جانبازان حوزوی، ایجاد نمایشگاه در خصوص نقش حوزه، مسابقه عکس‌برداری از مراسم طلاب و روحانیت در هفته دفاع مقدس و مسابقه عکس از حضور روحانیت در دفاع مقدس در قالب کلیپ را از جمله برنامه‌های هفته دفاع مقدس برشمرد.

  برچسب ها :

  نظرات