آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ , Monday 29 November 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 104698
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ شهریور, ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۶
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار استان
 •   

  وزیر علوم برای سفر ۲روزه وارد مازندران شد+برنامه‌ها

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/  منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری صبح امروز دوشنبه با هدف بازدید از پنج دانشگاه دولتی مازندران، بازدید از دستاوردهای علمی مراکز تحقیقاتی و پژوهشی استان، نشست با مسؤولان و تشکل‌های دانشجویی این واحدهای دانشگاهی، افتتاح طرح‌های عمرانی و حضور در جلسه شورای اداری استان وارد مازندران شد. ‎

  وزیر علوم در این سفر ۲روزه به مازندران مهمان دانشگاهیان، سمن‌ها و تشکل‌های دانشجویی و مسؤولان استانی مازندران خواهد بود و در این سفر، بازدید از طرح‌های عمرانی و دستاوردهای پژوهشی و نشست با مسؤولان و بررسی و پیشرفت طرح‌های توسعه فضای دانشگاهی را در دستور کار خود دارد.

  غلامی در نخستین سفر خود به استان مازندران ابتدا در جمع مسؤولان، پژوهشگران و خبرنگاران استان مازندران در سازمان مرکزی دانشگاه مازندران واقع در بابلسر حاضر خواهد شد.

  نشست با اعضای شورا و هیات ممیزه این دانشگاه، بازدید از طرح‌های عمرانی و دستاوردهای پژوهشی و نشست با دانشجویان و تشکل‌های دانشجویی دانشگاه مازندران، نشست با شورای دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل، بازدید از واحدهای پژوهشی و طرح‌های عمرانی این دانشگاه و بازدید از پروژه دانشگاه تخصصی فناوری‌های نوین آمل از برنامه‌های روز اول سفر وزیر علوم به مازندران است.

  وی در برنامه‌های روز نخست سفر خود به مازندران ادای احترام به شهدای والامقام با حضور بر سر مزار شهدای پردیس این دانشگاه را دارد.

  وزیر علوم در روز دوم سفر خود در دانشگاه‌های کشاورزی و منابع طبیعی ساری و دانشگاه علم و فناوری مازندران واقع در بهشهر حاضر خواهد شد که در قالب بازدید، نشست با مسؤولان دانشگاه و افتتاح چند طرح عمرانی است.

  طرح‌های قابل بهره‌برداری در حوزه دانشگاه‌های مازندران در سفر وزیر علوم به این استان شامل طرح‌های دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی ساری خواهد بود و بازدید از پارک علم و فناوری مازندران برنامه آخر سفر دو روزه وزیر علوم به این استان است.

  بازدید از پارک علم و فناوری مازندران از دیگر برنامه‌های روز دوم سفر وزیر علوم به مازندران است.

  افتتاح ساختمان معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه با متراژ یک هزار و ۷۵متر در سه طبقه و آغاز عملیات اجرایی تصفیه خانه مرکزی دانشگاه با هدف باز چرخانی و استفاده مجدد از آب با ظرفیت ۴۰۰ متر مکعب در شبانه روز طرحهای عمرانی این دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری است که با حضور وزیر علوم انجام می‌شود.

   غلامی پرونده سفر خود به مازندران را با حضور در شورای اداری استان که در محل استانداری مازندران برگزار می‌شود خواهد بست.

  برچسب ها :

  نظرات