آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ , Monday 29 November 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 104647
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ شهریور, ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۳
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار برگزیده > اخبار محمودآباد
 •   

  ‍ فرمانده بسیج شهری محمودآباد خبرداد

  برگزاری ۲۵ برنامه در هفته دفاع مقدس

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ عباس لاسمی ادامه داد: در ۱۳ محله و روستای این حوزه سرزمینی ستاد های تخصصی تشکیل شده و در سطح ستاد حوزه حضرت نوح(ع) ۱۲ کمیته محوری پیگیر امورات می‌باشند.

  وی با اشاره به اهمیت هفته دفاع مقدس بیان کرد: هفته دفاع مقدس را با فضاسازی محیطی مناسب با فضای ایام دفاع مقدس و نصب بنر و پوستر در محلات شروع می‌کنیم و برنامه های شور آفرین حماسی را در نظر گرفتیم.

  فرمانده حوزه حضرت نوح محمودآباد برگزاری مسابقات ورزشی قهرمانی پایگاه ها و حوزه ای، برپایی نمایشگاه کتاب، مسابقه کتابخوانی، یادواره شهدا، نمایشگاه تحکیم بنیان خانواده، برپایی محفل خاطره گویی یادگاران ایام دفاع مقدس، مراسم تجلیل از یادگاران عرصه ایثار و دفاع، برگزاری نشست های روشنگری و بصیرتی، برپایی اردوی نشاط معنوی، دیدار با خانواده های معظم شاهد و ایثارگر را از برنامه های این هفته عنوان کرد.

  لاسمی افزود: برپایی گشت محله محور رضویون جهت امنیت پایدار محلات، افتتاح خانه محروم و فعالیت گروههای جهادی، برگزاری میز خدمت، ارائه مشاوره حقوقی در محلات نیز از دیگر برنامه های هفته دفاع مقدس می باشد.

  وی با اشاره به تغییرات به وجود آمده در ساختار پایگاه مقاومت به ویژه نقش آفرینی موثر بسیجیان در سطح محلات و عرصه های خدمت رسان خاطرنشان کرد: فراخوان سند انتظار از بسیجیان فعال در طول سال حداقل سه بار در هر پایگاه تشکیل خواهد شد.

  فرمانده حوزه بسیج شهرستان محمودآباد گفت: بسیجیان فعال که تا قبل از ۹۸/۵ سابقه عضویت در بسیج داشتند می بایست از بین ۹ عرصه و ۳۸ مجموعه نقش آفرین جهت خدمت رسانی به مردم ۳ عرصه را با حفظ اولویت و متناسب با علایق فردی خود مشخص نمایند.

  لاسمی در پایان یادآور شد: بسیجیان باید در قالب فرم لبیک یا علی که در واقع لبیک به ولایت و نائب امام عصر(عج) می باشد عرصه های فعالیت خود را به فرمانده پایگاه خود تحویل دهند تا پس از این در عرصه های مورد علاقه خود فعالیت موثر و سازمان یافته به مردم ارائه دهند.

  برچسب ها :

  نظرات