آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ , Tuesday 30 November 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 104596
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ شهریور, ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۱
 • شما اینجا هستید :اخبار استان > فرهنگی
 •   

  الگوسازی از فعالیت‌های برتر خادمیاران رضوی با برگزاری جشنواره خدمت

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ سهیل صالحی جشنواره خدمت را امکان ثبت نظرات و دیدگاه‌های تخصصی و موضوعات مرتبط با خدمت و همچنین ثبت تجربیات و ابتکارات خادمیاران در عرصه‌های عملی و انجام خدمت در قالب جشنواره برشمرد.

  وی افزود: هدف از جشنواره خدمت تحقق منویات مقام معظم رهبری در منشور هفتگانه آستان قدس رضوی در زمینه اثرگذاری فرهنگی و ارائه خدمت به محرومین و نیازمندان و معرفی الگوهای برتر خدمت به محرومین و نیازمندان است.

  مسؤول جشنواره خدمت دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در مازندران فعالیت‌های تخصصی خادمیاران در سراسر کشور و ایجاد انگیزه برای نیروهای توانمند و شاخص در حوزه فعالیت‌های تخصصی خادمیاران و تقدیر از فعالان عرصه خدمت از دیگر اهداف جشنواره برشمرد.

  صالحی گفت : جشنواره خدمت  سه محور اصلی گزارش فعالیت‌های الگویی، دیدگاه‌ها و نظرات و بخش ویژه را شامل می‌شود که خادمیاران رضوی می‌بایست پس از مراجعه به سامانه خادمیاری ، بخش شرکت در جشنواره خدمت را انتخاب نموده و یکی از سه محور اصلی جشنواره را برگزینند و خادمیاران می‌توانند یک یا چند مطلب در سامانه درج نمایند و محدودیتی در درج الگوها در بخش‌های مختلف ندارند.

  وی اظهار کرد: با توجه به آثار ارائه شده در جشنوار خدمت، ۹۰۴ اثر از خادمیاران استان مازندران ثبت گردید که از این تعداد ۲۹ اثر مورد تائید و انتشار قرار گرفت که بر اساس آمار ارائه شده مازندران رتبه دوم کشور در جشنواره در حال حاضر از آن خود کرد.

  مسؤول جشنواره خدمت دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در مازندران افزود: موضوعات آثار مورد تایید و انتشار یافته از مازندران آموزشی، فرهنگی، هنری، جذب خادمیار، ابتکار در جذب کمک‌های مردمی و ایجاد اشتغال و کار آفرینی است.

  صالحی در پایان گفت: از دیار علویان استان مازندران ۱۵ هزار و ۸۰۶ نفر برای خدمت در بارگاه ملکوتی امام رئوف ثبت نام کردند تا در بخش‌های مختلف به محرومین کمک‌رسانی نمایند بنابراین انتظار است با ارائه الگوهای برتر در جشنواره در جهت محرومیت‌زدایی گام‌های موثرتری برداریم.

  برچسب ها :

  نظرات