آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ , Tuesday 30 November 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 104440
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ شهریور, ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۶
 • شما اینجا هستید :اخبار استان > ورزشی
 •   

  ناکامی مازندرانی‌ها در مرحله دوم مسابقات گرندپری ۲۰۱۹ – ژاپن/حذف سروش و فرزان

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ دو نماینده استان مازندران در مرحله دوم مسابقات گرندپری ۲۰۱۹ ژاپن با قبول شکست برابر حریفان‌شان از دور رقابت‌ها کنار رفتند.

  سروش احمدی نماینده وزن ۶۸- کیلوگرم تکواندو کشورمان در مرحله دوم مسابقات گرندپری ۲۰۱۹ – ژاپن با واگذاری نتیجه برابر میرهاشم حسینی از دور رقابت‌ها کنار رفت.

  مرحله دوم مسابقات گرندپری در سال ۲۰۱۹ از با حضور ۳۲ تکواندوکار برتر جهان در هر ۴ وزن المپیکی مردان و زنان در «چیبا» ژاپن آغاز و به مدت ۳ روز ادامه دارد.

  سروش احمدی هوگوپوش وزن ۶۸- کیلوگرم در مرحله یک‌چهارم این رقابت‌ها برابر میرهاشم حسینی دیگر نماینده کشورمان در این وزن نتیجه را واگذار کرد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

  سروش در نخستین گام «کنستانتینوس چمالیدیس» از یونان را ۵ بر ۲ شکست داد و در دومین دیدار باید با «احمد ابوغش» اردنی قهرمان المپیک ریو ۲۰۱۶، دارنده مدال نقره و برنز قهرمانی جهان ۲۰۱۹  و ۲۰۱۷، برنز بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ و … مبارزه می‌کرد که این هوگوپوش در زمین حاضر نشد و سروش برنده اعلام شد و راهی مرحله یک‌چهارم شد.

  فرزان عاشورزاده دیگر نماینده مازندران در وزن ۵۸- کیلوگرم، در مرحله دوم مسابقات گرندپری ۲۰۱۹، نتیجه را برابر نماینده اسپانیا واگذار کرد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

  عاشوزراده هوگوپوش وزن اولی کشورمان در نخستین گام با «آدرین ویسنته» از اسپانیا قهرمان اروپا ۲۰۱۸ مبارزه کرد و با واگذاری نتیجه (۱۵ – ۹) از دور رقابت‌ها کنار رفت.

  گفتنی است، این رقابت‌ها G4 است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۴۰، ۲۴ و ۱۴٫۴ امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک و همچنین ۵، ۳ و هزار دلار جایزه نقدی تعلق می گیرد که هر دو نماینده مازندران از کسب این جوایز بی‌نصیب ماندند.

  برچسب ها :

  نظرات