آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ , Sunday 28 February 2021
  avayeshomal.ir
  یادداشت مخاطبین
  ششم بهمن یادآور حماسه‌سازی و رشادت مردم خطه شمال

  ششم بهمن یادآور حماسه‌سازی و رشادت مردم خطه شمال

  اسماعیل‌زاده معاون آموزش و پژوهش حوزه علمیه مازندران
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 103728
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ مرداد, ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۱
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  کشتی آزاد قهرمانی نوجوانان جهان؛ ۴ نماینده کشورمان به یک‌چهارم نهایی رسیدند

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال به نقل از فدراسیون کشتی، مسابقات ۵ وزن نخست رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی نوجوانان جهان از ظهر امروز در شهر صوفیه بلغارستان در حال برگزاری است که ۴ نماینده کشورمان با برتری مقابل حریفان به یک‌چهارم نهایی رسیدند.

  * نتایج کشتی‌گیران کشورمان تاکنون به شرح زیر است:

  در وزن ۴۸ کیلوگرم رحمان عموزاد پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه ۱۰ بر صفر نیکولازی سانتلادزه از گرجستان را شکست داد. وی در دور سوم و در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف یوتو نیشوچی از ژاپن می‌رود.

  در وزن ۵۵ کیلوگرم مهدی ویسی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه ۱۰ بر صفر آلین سیوریچی از مولداوی را مغلوب کرد. وی در دور سوم و در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف ریکو سوگانوما از ژاپن می‌رود.

  در وزن ۶۵ کیلوگرم امیرحسین متقی در دور اول با نتیجه ۱۲ بر یک میکا لمکوئل از آفریقای جنوبی را شکست داد، اما در دور دوم با نتیجه ۴ بر ۳ مغلوب جبرئیل گادجیف از آذربایجان شد و باید منتظر حضور حریفش در فینال باشد تا وی نیز شانس ادامه کار را بدست آورد.

  در وزن ۸۰ کیلوگرم امیرحسین فیروزپور پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه ۱۰ بر صفر یاش از هند را از پیش رو برداشت. وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی با ایون دمیان از مولداوی سرشاخ می شود.

  در وزن ۱۱۰ کیلوگرم سالار حبیبی در دور نخست با نتیجه ۱۱ بر صفر مقابل استپان علی آکسییف از بلاروس به پیروزی دست یافت. وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف داوید مچیدلیدزه از اوکراین می‌رود.

  برچسب ها :

  نظرات