آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ , Sunday 28 February 2021
  avayeshomal.ir
  یادداشت مخاطبین
  ششم بهمن یادآور حماسه‌سازی و رشادت مردم خطه شمال

  ششم بهمن یادآور حماسه‌سازی و رشادت مردم خطه شمال

  اسماعیل‌زاده معاون آموزش و پژوهش حوزه علمیه مازندران
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 103593
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ تیر, ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۰
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد > سرخ‌رود
 •   

  امام جمعه سرخرود:

  مردم از دعواهای سیاسی مسؤولان خسته شده اند/ ضرورت رصد کاندیداهای احتمالی مجلس از سوی شورای نگهبان

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ حجت الاسلام سید محمود موسوی آملی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه سرخ‌رود با اشاره به روز عفاف و حجاب اظهار کرد: حرکت عظیم دختران انقلاب به مناسبت روز عفاف و حجاب در سراسر کشور نمایشی از ایستادگی دختران ایرانی و انقلابی مقابل ترویج تمدن غرب بود.

  وی با اشاره به نا توان بودن سلطه گران مقابل زنان ایرانی بیان کرد: در مقابل توطئه از خارج و داخل هنوز کسی نتوانسته حجاب، عفت و حیای زن ایرانی را از او بگیرد زیرا این اصل و نسب زن ایرانی است و او قبل از اسلام نیز محجبه بود.

  امام جمعه سرخرود با اشاره به متمرکز بودن ذهن دشمن بر انتخابات خاطرنشان کرد: مسئوولین شورای نگهبان شهرستان‌ها باید همه کاندیداهای احتمالی را رصد کنند و کاندیدای مجلس یازدهم باید وابسته به نظام و قانون اساسی باشند‌ و به دشمن نشان دهند تا حضور مردم هست آن ها هیچ غلطی نمی‌تواند بکنند.

  موسوی آملی، خلاف واقع عمل نکردن، وعده‌های دروغ ندادن، تهذیب اخلاقی داشتن، به حاشیه‌ها نپرداختن، وعده بی مبنا ندادن و در نظر گرفتن مسیر اقتدار نظام را از ویژگی های بارز کاندید های مجلس یازدهم عنوان کرد.

  وی خطاب به کاندید ها بیان کرد: برای رای گرفتن سیاه نمایی نکنید؛ از کاه کوه نسازنید؛ از جاده انصاف خارج نشوید؛ آب در آسیاب دشمن نریزند و مردم را به جای نگران کردن به پای صندوق‌های رای بیاورید.

  امام جمعه سرخ‌رود درباره اختلافات سیاسی بیان کرد: مردم از دعواهای سیاسی و اختلافات سیاسی خسته شدند و آن ها عمل افراد را نگاه می‌کنند و شعارهای لفاظی گونه و سرو ته مشکل مردم را حل نمی‌کند.

  موسوی آملی اضافه کرد: هر کاندیدی برنامه خود را بگوید چون انتخابات در کشور مسابقه خدمت است و اگر ملتی قوی نباشد به او زور خواهند گفت و باجگیران عالم از او باج می‌خواهند و او را زیر پا لگد کرده و توهین می‌کنند.

  وی با اشاره به نزدیک بودن و اهمیت انتخابات یادآور شد: مسؤولان در این برهه حساس پیام ضعف نفرستند بلکه سخن از اقتدار و عزت نظام بزنند و اگر کسی امر نیکی کرد، دشمن نیست.

  این مسئول ادامه داد: کم کارها و گیج‌ها در کشور قرارگاه مرکزی را مختل و با این کار خود دانسته یا ندانسته چرخ پیشرفت انقلاب را کند کرده‌اند، همان‌هایی که خانه می‌گیرند تا وزیر را استیضاح نکنند و همان‌ هایی که حقوق نجومی ۱۶۰ میلیونی می‌گرفتند جای تاسف دارد.

  موسوی آملی به تعداد خانه های برخی مسئول اشاره کرد و خبرداد: در کشور ما به گفته نماینده مجلس بعضی ها ۲۵۰۰ خانه در تهران دارند و هیچ مالیاتی برای‌شان وضع نمی‌شود، منافع چه کسانی به خطر می‌افتد که قانون وضع نمی‌کنند؟ امر به معروف و نهی از منکر فقط برای مردم نیست.

  وی با اشاره به سنجش عملکرد مدیران و مسئولان اشاره کرد و اظهار داشت: اگر شخصی در اجتماعی خطایی کرد او را مواخذه می‌کنند بلکه مردم نیز باید بر عملکرد مدیران و مسؤولان نظارت کنند. اگر مسئوولین عملکردشان درست بود هیچگاه رهبری دستور آتش به اختیار نمی‌دادند.

  امام جمعه سرخرود افزود: باید درخت انقلاب را که به جایگاه رفیع رسیده از درون اصلاح کرد و جلوی  موریانه‌های این درخت را گرفت تا زلال پیشرفت جاری شود که متاسفانه مسئوولین ما همیشه چند قدم از مردم عقب تر هستند.

  وی در بخش دیگری از خطبه های خود بیان کرد: چرا کالاهای لوکس وارد ایران می‌شود و تصویر معنادار BMW سری ۴ با پلاک ایران در اینستاگرام رسمی شرکت خودروسازی نشان از چه چیزی دارد؟ چطور غرب ما را تحریم کرده اما اجازه می‌هند ایم ماشین‌های لوکس وارد ایران بشوند؟

  موسوی آملی در پایان گفت: چرا ایران را در کالاهای لوکس تحریم نکردند در حالیکه مردم در مایحتاج خود دچار مشکل هستند،مسؤولان کمی عزم و اراده مقابله با اقدامات خبیثانه دشمن نشان بدهند و به اینستکس و اروپا دل نبندند.

  برچسب ها :

  نظرات