آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ , Thursday 4 March 2021
  avayeshomal.ir
  یادداشت مخاطبین
  ششم بهمن یادآور حماسه‌سازی و رشادت مردم خطه شمال

  ششم بهمن یادآور حماسه‌سازی و رشادت مردم خطه شمال

  اسماعیل‌زاده معاون آموزش و پژوهش حوزه علمیه مازندران
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 103550
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ تیر, ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۷
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  مدیر جهاد کشاورزی محمودآباد:

  بیمه بیش از ۳ هزار هکتار از اراضی شالیزاری محمودآباد / مهلت ثبت نام اراضی فاقد بیمه تا ۱۵ تیرماه است

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ احمد صادقی با اشاره به اهمیت نقش بیمه در رفاه و معیشت پایدار کشاورزان، گفت: بیمه محصولات کشاورزی، یک فرآیند بزرگ بوده تا کشاورزان با انگیزه بیشتر و با حمایت بخش دولتی به تولید محصولات کشاورزی بپردازند و نگرانی از بابت تولید محصول خود نداشته باشند.

  وی به ضرورت افزایش و گسترش پوشش بیمه‌ای در بخش کشاورزی اشاره کرد و بیان داشت: توسعه سطح بیمه محصولات کشاورزی از سیاست‌ها و اولویت‌های این مدیریت است و سعی شده با تمرکز فعالیت‌های آموزشی ترویجی و همایش‌های دهیاران و اعضای شورای اسلامی در این راستا گامی موثر برداشته شود.

  مدیر جهاد کشاورزی محمودآباد با بیان اینکه سطح پوشش بیمه سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته رشد چشمگیری داشته خبرداد: امسال با توجه به آمار سال گذشته بیمه محصولات کشاورزی بیش از ۱۱۵ درصد افزایش داشته است.

  وی ادامه داد: در حال حاضر سه هزار و ۲۴۰ هکتار از اراضی شالیزاری این شهرستان تحت پوشش بیمه کشاورزی قرار گرفته است.

  صادقی با بیان اینکه انجام بیمه محصولات کشاورزی امری ضروری است و تا ۱۵ تیرماه به پایان می رسد، از بهره برداران خواست تا نسبت به بیمه محصولات شان از طریق صندوق بیمه کشاورزی اقدام کنند.

  مدیر جهاد کشاورزی در پایان به خدمات صندوق بیمه کشاورزی اشاره کرد و گفت: کشاورزان با بیمه محصولات خود در صورت وقوع خسارت احتمالی از حمایت های صندوق بیمه کشاورزی بهره مند می شوند و با آرامش بیشتر و بدون دغدغه می توانند به تولید بپردازند.

  برچسب ها :

  نظرات