آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ , Sunday 13 June 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 102923
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ خرداد, ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۵
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  کندوان از ساعت ۱۵ امروز یک‌طرفه می‌شود/ هراز از ساعت ۱۷

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ محسن هاشمی اظهار کرد: درحال حاضر تردد خودروها در محورهای کیاسر و سوادکوه به‌صورت عادی و روان و در محورهای هراز و کندوان عادی در برخی مقاطع پرحجم و روان است.

  وی افزود: باتوجه به ورودی‌های که روز چهارشنبه در محورهای مازندران شاهد بودیم انتظار روز پرترافیکی را خواهیم داشت.

  رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران  درباره اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران، بیان کرد: تردد تمامی تریلی از محور هراز و همچنین تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت کماکان از محور کندوان ممنوع است.

  هاشمی اضافه کرد: تردد تمامی کامیون و کامیونت از ساعت ۶ تا دو بامداد روزهای جمعه و دوشنبه در محور هراز ممنوع اعلام شده است.

  وی تصریح کرد: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ امروز تا ساعت دو بامداد روز بعد از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ امروز تا ساعت دو بامداد روز شنبه از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

  رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران  ادامه داد: محدودیت یک‌طرفه شدن محور کندوان روز دوشنبه نیز در دستور کار قرار دارد.

  هاشمی اظهار کرد: همچنین تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت ۱۷روز امروز تا ساعت دو بامداد روز بعد از رودهن به سمت آب اسک ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۹ امروز تا ساعت دو بامداد روزشنبه از آب اسک به سمت رودهن به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود که اجرای این محدودیت روز دوشنبه نیز در دستور کار قرار دارد.

  وی در پایان گفت: در محور کیاسر نیز معمولا در روزهای تعطیل و پایان هفته شاهد ترافیک هستیم که در این زمینه بحث اعمال محدودیت‌های یک‌طرفه در دستور کار قرار دارد تا بتواند به روان شدن ترافیک کمک کند.

  برچسب ها :

  نظرات