آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ , Sunday 13 June 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 102822
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ خرداد, ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۴
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  آغاز محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته در محورهای شمال

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/علیرضا قدمی اظهار کرد: درحال حاضر تردد خوروها در تمامی محورهای مازندران به‌صورت عادی و روان است.

  وی افزود: معمولا در چهارشنبه‌ها شاهد ترافیک در محورهای ورودی شمال هستیم که باتوجه به بازگشت در روز جمعه این ترافیک به محورهای خروجی استان می‌رسد.

  رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به ممنوع بودن تردد تریلی کماکان از محور هراز، اضافه کرد: تردد تمامی کامیون و کامیونت از ساعت ۱۲ تا ۲۴ امروز، ساعت ۶ تا ۲۴ پنج‌شنبه، ساعت ۶ تا دو بامداد روزهای جمعه و دوشنبه از محور هراز ممنوع است.

  این مسؤول ادامه داد: تردد تمامی وسایل از  ساعت ۱۷ تا دو بامداد روزهای جمعه و دوشنبه از سمت رودهن به سمت شمال ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۹ تا دو بامداد همان روز از آب اسک به سمت تهران به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

  قدمی با اعلام اینکه تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت کماکان از محور کندوان ممنوع است، تصریح کرد: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ روزهای جمعه و دوشنبه از کرج به سمت شمال ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ تا ۲۴ همان روزها از مرزناباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

  وی یادآور شد: هفته گذشته باتوجه به بروز ترافیک در محور کیاسر بحث محدودیت یک‌طرفه در دستور کار قرار گرفت که هفته جاری نیز احتمال اجرای این محدودیت وجود دارد البته ساعت دقیق اجرای آن مشخص نیست بستگی به حجم ترافیک دارد.

  رئس پلیس راه مازندران با هشدار درباره افزایش تصادفات موتورسیکلت، خاطرنشان کرد: رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و استفاده از کلاه‌ایمنی جز توصیه‌های پلیس به راکبان موتورسیکلت است.

  برچسب ها :

  نظرات