آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ , Sunday 13 June 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 102673
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ اردیبهشت, ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۲
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد > سرخ‌رود > سیاسی
 •   

  خطیب جمعه سرخرود عنوان کرد

  مقاومت و ایستادگی گزینه اصلی ملت ایران

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ حجت الاسلام سید محمود موسوی آملی با اشاره به دروغ گویی آمریکایی ها و دشمنان در بسیاری از مسائل اظهار کرد: گزینه ملت ایران مقاومت است انصارالله یمن با گزینه ی مقاومت کاری کرد که برجک سعودی پرید و ۳۱ میلیارد دلار به اقتصاد این کشور ضرر زد که این پیروزی های بزرگ مقاومت باعث سردرگمی آمریکا و متحدانش در منطقه شده است.

  وی افزود: سَر دشمن را درون کشور باید به سنگ کوبید دولت باید با تمام توان از اقداماتی که اجازه آن در دست خود اوست از جمله مقابله با گرانی لجام گسیخته که بخش اعظم آن حاصل فقدان نظارت است استفاده کند و مواردی که در حیطه اختیار دشمن است را با ارتقاء قدرت بازدارندگی امکان هر نوع توطئه را از دشمن سلب نماید.

  موسوی آملی با اشاره به آرایش جنگی دشمن در سیاست و اقتصاد و فصای مجازی در برابر نطام اسلامی بیان کرد: آیا نباید فرماندهان جبهه خودی به فرموده رهبر معظم انقلاب در این عرصه ها آرایش جنگی به خود بگیرند و با هماهنگی کلیه دستگاه ها در میدان جنگ اقتصادی و سیاسی عملیاتی منسجم و هماهنگ و برنامه ریزی شده برای مقابله با آن صورت دهند .

  وی در خصوص تغییر نکردن برخی قوانین سازمان تعزیرات حکومتی خاطر نشان کرد: چرا بعضی قوانین فرسوده سازمان تعزیرات حکومتی در جهت بازدارندگی تغییر نمی کند منافع چه کسانی با تصویب قوانین قوی و کارآمد به خطر می افتد مجازات سنگین گران فروشان و مدیران مقصر چاره گرانی مصنوعی است نباید بر سوء مدیریت اقتصادی سرپوش گذاشت.

  امام جمعه سرخرود خطاب به مسئولان گفت: دشمن به چه زبانی بگوید که تمام توان خود را به کار گرفته که در کشور بدنبال ایجاد نارضایتی است چرا مسئولین تمام توان کشور را برای مقابله با دشمن و جلب رضایت مردم به کار نمی گیرند کور نمودن چشم طمع دشمن فقط هدفمندی، برنامه ریزی، شجاعت قاطعیت اجرا و نظارتی قوی بر پایه مدیریت جهادی و انقلابی می طلبد.

  موسوی به گرانی در کشور اشاره ای کرد و بیان داشت: گرانی را ملت عزیز و صبور تحمل و دستگاه های مسئول جریمه می کنند از جیب ملت به جیب دولت می رود پراید به ۶۰ میلیون تومان می رسد آیا مدیران دولتی با دلالان رابطه دارند؟ از مسئولین خواستارم بجای سیاست زدگی به فکر مردم باشند در دیپلماسی نباید در پوشش سواد دیپلماسی پیام ضعیف دهند و بر طبل جنگ بکوبند.

  وی ادامه داد: چرا شبکه های مجازی یله و رها شده است و سلبریتی های مغز کوچک که دارای جیب های بزرگ هستند به راحتی بر علیه نظام اظهار نظر می کنند و همراه کاسبان ترس فروشی بهاری ها و حامیان تشدید تحریم همزمان با جنگ روانی دولت آمریکا علیه ایران بخشی از جریان های داخلی در پازل دشمن کار می کنند

  موسوی آملی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره فرمایشات مقام معظم رهبری بیان کرد: هزینه تسلیم شدن طبق فرمایش مقام عظمای ولایت بیشتر از هزینه ایستادگی است ایستادگی کردن هزینه هایی دارد اما دستاوردهای آن صدها برابر هزینه ها فایده دارد.

  وی اضافه کرد: راه ملت ایران در مقاومت و ایستادگی است امروز آمریکا و غرب در بسیاری از قضایا صریحاً دروغ می گویند به فضل الهی و با توفیق پروردگار با مقاومت و ایستادگی اگر خطائی از دشمن سر زند سیلی های سختی را به دشمن مستکبر خواهیم زد به دشمن هرگز اعتماد نمی کنیم و در مقابل فشارهای خارجی تسلیم نمی شویم

  این مقام مسئول خطاب به دشمنان نظام اسلامی تصریح کرد: ایران اسلامی اگر از سوی دشمن هدف قرار بگیرد حملاتی با شدتی ۱۰ برابر بیشتر انجام خواهیم داد تحریم ها و جنگ روانی دشمن می خواهد به عقبه مردمی نظام آسیب وارد کند.

  وی بصیرت مردم و عملکرد درست مسئولان دشمن را در باعث ناکامی دشمنان در این راه عنوان کرد و یادآور شد: زندگی مسئولان باید در سطح زندگی مردم باشد اگر تفرقه در جامعه به وجود بیاید آسیب به دنبال خواهد داشت بیان حرف های ولایت جناحی نیست زیرا نماز جمعه نماز ولایت است و خطیب نماز جمعه نماینده ولی فقیه است.

  امام جمعه سرخرود در پایان گفت: اگر امام جمعه یک سلیقه مخصوص دارد در مصاحبه ها و سخنرانی ها اعلام می کند اما جایگاه نماز جمعه جایگاه وحدت است و در این تریبون مقدس از همه سلیقه ها در قوای سه گانه می خواهم با نگاه وحدت گرایانه در نوکری مردم بکوشند در نگاه نظام اسلامی دولتمردان مردم را نگاه خادم و مخدوم ببینند.

  مائده ابراهیمی خبرنگار پایگاه خبری آوای شمال

  برچسب ها :

  نظرات