آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ , Saturday 12 June 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 102425
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ اردیبهشت, ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۹
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد > سرخ‌رود > سیاسی
 •   

  امام جمعه سرخ‌رود:

  خطای آمریکایی ها خلیج فارس را به گورستان ناوهای آن ها تبدیل می کند/ پاسخ کوبنده‌ ایران به هرگونه تهدید دشمن

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/حجت‌الاسلام سید محمود موسوی آملی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه سرخ‌رود اظهار کرد: در جهان امروز مقاومت در مقابل مستکبرین عالم جواب می‌دهد نباید در مقابل تفرعن و توحش عالم کوتاه آمد.

  وی افزود: نیروهای مقاومت فلسطین با دو روز ایستادگی در مقابل رژیم جعلی اسرائیل به ۶ دستاورد بزرگ دسترسی پیدا کردند آمریکا یک مستکبر به تمام معناست و این مسئله ما هم فقط نیست، مسئله دنیاست؛ مسئله دنیای اسلام است اگر بخواهیم برای جنایات آمریکا فهرست درست کنیم یک کتاب قطوری می‌شود.

   موسوی آملی خاطر شان کرد: وقتی که آمریکا از توافق هسته‌ای با ایران خارج شد شروع کرد به وارد کردن فشار حداکثری اقتصادی بر ایران به هدف وادار کردن ایران به پذیرش یک توافق اصلاح شده با امتیازات بیشتر اگر چه در این زمینه با اروپایی‌ها هم عقیده می‌باشند که در سخنان وقیحانه نخست وزیر فرانسه و دولت آلمان و انگلیس همین ادعاها را می‌بینیم اما هدف آمریکا و غرب تغییر نظام سیاسی ایران بود این اقدام آمریکا باعث بالندگی هر چه بیشتر ملت ایران، و قوّت روز افزون این کشور و این نظام شده است.

  این مسؤول اضافه کرد: آرایش جنگی ایران باعث وحشت دولتمردان آمریکایی شده است و با فرستادن ناو نشان دادند که ایران اسلامی اگر تصمیم بگیرد می‌تواند اهداف آمریکا و متحدانش را در منطقه به شدت تهدید کند و اگر دست از پا خطا کنند خلیج فارس را به گورستان ناوهای آمریکایی تبدیل می‌کنیم.

   امام جمعه سرخ‌رود یادآور شد: اژدر ایرانی حوت یکی از سریع‌ترین موشک‌های رادار گریز آبی جهان است که معادل ۱۰۰ متر در ثانیه سرعت دارد که حدود سه برابر بیشتر از موشکی که آمریکایی‌ها از داشتن آن به خود می‌بالند، سرعت دارد که فناوری آن فقط در اختیار ایران و روسیه است و اگر دو تا از این موشک‌ها به ناوهای آمریکایی حاضر در خلیج فارس اصابت کند ضربه‌ای سخت و مهلکی را متحمل خواهند شد.

  موسوی آملی تصریح کرد: ملت ایران اسلامی این اقدامات تلافی جویانه ایران در برابر بدعهدی‌های غرب و آمریکا در برجام را در راستای منافع ملی ارزیابی می‌کنند و از این حرکت رئیس جمهور و شورای امنیت ملی کشور حمایت می‌کنیم  و این حرکت ایران اسلامی را براساس راستی آزمایی از اجرای تعهدات هسته‌ای ایران بر می‌شماریم و طبق گفته وزیر امور خارجه روسیه این حرکت ایران خلاف مفاد سازمان شورای امنیت نیست و ایران اسلامی در مقابل هر گونه تهدید آمریکا و غرب پاسخ کوبنده‌ای خواهد داد.

  وی در پایان گفت: آنچه نقطه مقابل نظام اسلامی است استکبار بوده و جهت گیری خصومت‌های نظام استکبار است؛ ما با استکبار مبارزه می‌کنیم و دلیل شکست ناپذیری نظام جمهوری اسلامی ایران استکبار ستیزی ملت و دولت مردان ایران اسلامی است منتهی باید حواس همه جمع باشد امتحان همیشه هست و این حرکت ملت ایران یک حرکت متکی به عقلانیت است.

  برچسب ها :

  نظرات