آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ , Wednesday 16 June 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 102284
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ اردیبهشت, ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۴
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  تجهیز ۴۵ درصد از روستاهای مازندران به دوربین‌های پایش تصویر

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ ولی‌الله گنجیان‌مقدم  اظهار کرد: پیشگیری انتظامی، قضائی و اجتماعی سه ماموریت پلیسس پیشگیری است.

  وی با اشاره به اولویت‌های اجرایی این پلیس، افزود: در حال حاضر به جز موضوع پیشگیری انتظامی و قضائی با جدیت پیگیری مقوله مهم پیشگیری اجتماعی در سطح استان هستیم.

  رئیس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی مازندران  با بیان اینکه جرم را با تغییر محیط اجتماعی و فرهنگی می‌توان ریشه‌کن کرد، گفت: اقدامات پیشگیرانه زمانی در سطح جامعه هدف اثرگذار می‌شود که مردم و دستگاه‌ها در کنار هم قرار گیرند.

  گنجیان مقدم با تاکید بر اینکه با همکاری فرمانداری‌ها و دهیاری‌ها توانستیم بیش از ۴۵ درصد از روستاهای مازندران را به دوربین پایش تصویری مجهز کنیم، اظهار کرد: این پایش‌های تصویری موجب شد تا سرقت در روستاها کاهش یابد و قصد داریم در سال جاری با همکاری استانداری، بخش دیگری از روستاهای مازندران را به سیستم پایش تصویری مجهز کنیم.

  وی افزود: در نظر داریم با رویکرد اجتماعی حضور کارشناسان انتظامی در مدارس را در سال جاری افزایش دهیم.

  گنجیان مقدم در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع شرکت‌های حفاظتی و مراقبتی پرداخت و گفت: سال‌ها است که شرکت‌های حفاظتی و مراقبتی انتظامی تحت نظارت پلیس پیشگیری امنیت پارک‌ها، بانک‌ها و محلات را تامین می‌کنند.

  وی افزود: ساکنان شهرهای مازندران می‌توانند با مراجعه به پلیس پیشگیری در هر شهرستانی از نحوه بکارگیری نگهبانان محلات مطلع شوند و با استفاده از این نگهبانان امنیت محله خود را در مقابل سرقت ارتقا دهند.

  رئیس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی مازندران گفت: کلانتری و پاسگاه‌های مازندران در بخش ساختمانی در وضعیت مطلوبی قرار دارند و در تمامی کلانتری‌ها مددکار اجتماعی حضور دارد که در ابتدا ورود برخی پرونده‌ها اول به طرفین دعوا برای صلح و سازش مشاوره‌های لازم ارائه می‌شود.

  برچسب ها :

  نظرات