آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ , Saturday 19 June 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 102269
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ اردیبهشت, ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۸
 • شما اینجا هستید :اقتصادی
 •   

  توزیع ۲۳۰۰ تن شکر و برنج تنظیم بازاری در فروشگاه‌های زنجیره‌ای

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال به نقل از فارس، امیرخسروفخریان در مورد تدابیر فروشگاه‌های زنجیره‌ای برای ایام ماه مبارک رمضان گفت: بر اساس مصوبه کارگروه ستاد تنظیم بازار قرار است کالاهای اساسی  از جمله شکر، برنج، روغن مصرف خانوار، خرما، گوشت منجمد گوساله، مرغ منجمد و مرغ گرم در ماه رمضان در فروشگاه‌های زنجیره‌ای عضو این اتحادیه عرضه می‌شود.

  وی با بیان اینکه ما همچون گذشته در اجرای هماهنگ سیاست های دولت در ساماندهی و ایجاد آرامش و ثبات در بازار به ویژه ایام رمضان گام بر می‌داریم، افزود: تناژ تخصیص یافته صرفا برای شهر تهران از سوی ستاد تنظیم بازار برای توزیع در فروشگاههای زنجیره‌ای به میزان  شکر هزار تن و برنج هزار و ۳۰۰  تن است که تا کنون فرآینده جذب این دو قلم کالا شروع شده است.

  رییس اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره ای در ادامه اظهار داشت: قیمت‌گذاری براساس مصوبه ستاد تنظیم بازار خواهد بود.

  فخریان در ادامه با اشاره به اعمال تخفیفات ویژه در کالاهای اساسی برای تقویت توان خرید و بهبود سبد کالای مصرف کنندگان در ایام ماه رمضان گفت: کالاهای اساسی با تخفیفاتی بین ۵ تا ۱۵ درصد در فروشگا‌ه‌های عضو این اتحادیه در سراسر کشور عرضه می شود، ضمن اینکه جشنواره های متنوع زیادی در این ایام در نظر گرفته شده است.

  وی در ادامه افزود: در راستای صیانت از حقوق مصرف کننده بازرسی خود را تشدید کرده‌ایم و هم وطنان نیز در صورت مشاهده تخلف احتمالی، می توانند شکایت خود را به این اتحادیه اعلام فرمایند.

  فخریان با تاکید بر رسالت فروشگاه‌های زنجیره‌ای در ایجاد آرامش و ثبات در بازار  گفت: این امر تا کنون بواسطه توزیع یکنواخت و دسترسی آحاد جامعه به انواع کالاها محقق شده است و اعضای این اتحادیه همواره در این مسیر حرکت می‌کنند، اما با توجه به تغییر مداوم نرخ ها، گاهی تامین برخی اقلام کالایی با مشکل مواجه می شود.

  وی در مورد ساعات کاری فروشگاه‌های زنجیر ه‌ای گفت : ساعات کاری مطابق با ادوار گذشته است.

  برچسب ها :

  نظرات